Valsts Augstākās Amatpersonas jau pavisam steidzami nākušas klajā ar svarīgu paziņojumu visiem iedzīvotājiem!

Kurš gan to būtu domājis, ka situācija pasaulē var mainīties tik ļoti strauji. Patreizējo saspīlējumu dēļ valsts prezidents Egils Levits, kā arī vēl vairākas citas augsta ranga amatpersonas, tajā starpā arī Krišjānis Kariņš un citas pavisam vienbalsīgi norādījušas, ka esošais Krievijas barbariskais mēģinājums piespiedu kārtā izmainīt situāciju Ukrainā ir pavisam brutāls un smags starptautisko tiesību pārkāpums. Attiecībā uz to amatpersonas jau likušas noprast, ka visa situācija ir nepatīkama mums visiem, tādēļ ir vairākas svarīgas lietas, kuras jāizdara attiecībā uz šī brīža situāciju, jo tas ir globāli, tomēr mēs visi tajā pamatīgi tiekam ietekmēti un vēl pat nav zināms, kāda situācija būs pēc pāris dienām, nedēļām un mēnešiem!

Konkrētajā situācijā, attiecīgi šim nolūkam amatpersonas jau vairākas reizes būtiski uzsvēra, ka Krievijas nopietnajai agresijai pret Ukrainu noteikti būs ļoti ilgstošas un smagas sekas. Pie tam šim visam ir ļoti svarīga un izšķiroša loma drošības situācijā visā plašajā Eiropas Savienībā. Pie tam viena no svarīgākajām lietām, kādēļ NATO ir jābūt skaidrībai, lai varētu nepārprotami parādīt savu stingrību pret visu patreiz notiekošo. “Mēs pilnībā nosodām Krievijas rīcību un šajā gadījumā Latvija jau ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt pašus drastiskākos pasākumus, lai beidzot izbeigtu šo smago agresijas aktu!” Taču, kā izrādās, tas pat vēl nav beidzies un priekša ir ļoti daudz darāmā, it īpaši ir vēl kāda ļoti svarīga lieta!

“Mēs visā pilnībā mudinām starptautisko sabiedrību rīkoties virspusīgi, kā arī atbildīgi, lai varētu nodrošināt pēc iespējas smagākas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem tiem, kuri ar to ir saistīti un iesaistījušies!” Patreiz gan jāpatur prātā tas, ka pat tuvāko dienu, nedēļu un pat mēnešu laikā mēs joprojām varam sagaidīt daudz un dažādus pagrieziena punktus, jo visa kopējā situācija Eiropā ir kļuvusi tik tiešam saspīlēta un saspringta, itin nemaz nerunājot par to, kas realitātē notiek pašā Ukrainā.

Pašlaik notiekošais vienkārši skaidri un acīmredzami parāda, cik ļoti putinam ir vienalga par visiem iedzīvotājiem, karavīriem, īpašumiem, zemi un visu pārējo, kas svēts, tai skaitā baznīcām un svētnīcām, kurām tiek pārriets pāri, it kā šīs vietas neko nenozīmētu. Šajā konteksta jāņem vērā, ka visa iepriekš zināmā informācija skaidri parāda, cik barbarisks un amorāls ir viss šis uzbrukums.

Patreizējais jautājums gan ir tāds, cik ilgi tas viss turpināsies, jo globālajā pasaulē situācija paliek aizvien mokošāka un smagāka, taču itin neviens nezin cik ilgi tas viss varētu turpināties. Tomēr pirms neilga laika, pēc vairāku pasaules līderu domām un skaitliskiem aprēķiniem ziņots, ka tas viss maksimāli varētu vilkties līdz pat vienam gadam. Patreiz gan cerēsim, ka tas beigsies krietni ātrāk!

loading...