Lūk, kas šobrīd notiek Ķīnā pēc Covid – 19 lockdown atcelšanas

Pēc stingro ierobežojumu atcelšanas, ko izraisīja Latvijas Covid-19 epidēmija, latviete sociālajā tīklā Facebook parādīja, kā ķīnieši tiekas dabas vienā no populārākajiem darbas parkiem un skats tik tiešām licis kārtīgi ieplest acis.

Publicētie attēli rāda, ka daudz cilvēku brīvdienās pārpildīti parka takās. Daudzas sejas joprojām aizsedz medicīniskās maskas.

“Ķīna, dabas parks aizvakar- uzreiz pēc lockdown atcelšanas. Jo kardinālāki ierobežojumi- jo kardinālāka izlaušanās no būrīša,” attēlus komentē ieraksta autore.

Nacionālā veselības padome otrdien paziņoja, ka pagājušajā diennaktī Ķīna nav ziņojusi par jauniem Covid-19 nāves gadījumiem, kas ir pirmā reize, kopš Ķīna janvārī sāka publicēt jaunu koronavīrusa uzliesmojumu.

Tomēr pēdējo 24 stundu laikā ir apstiprināti 32 jauni inficēšanās gadījumi, un visi šie gadījumi bija “ievads”. Kopš marta koronavīrusa gadījumu pieauguma tempi Ķīnā ir palēninājušies, bet valsti saskaras ar infekciju vilni, ko ieved no ārvalstīm. Līdz šim ir ziņots par apmēram 1000 “importa” gadījumiem. Kādas ir Jūsu domas par šo?

Avots

loading...