Ar milzu nožēlu – Šī ir pati neuzticīgakā zodiaka zīme itin no visām! Ja esi kopā – UZMANIES, tevi iespējams jau krāpj!

Varbūt ne gluži viņa vai viņš, jo mēs nedalīsim atsevišķi šo kategoriju vīriešos un sievietēs, bet gan zodiaka zīmēs, kuras visbiežāk mēdz krāpt savas otrās pusītes. Gribat zināt, kurš ierindojies godpilnajā pirmajā vietā? Mazliet uzgaidiet, līdz uzzināsiet, kuri tad īsti ir tie neuzticīgākie.
 Mēs nolēmām šo reitingu sastādīt, vadoties no visuzticīgākajiem līdz visneuzticīgākajiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Sākam!

 12. vieta Skorpions
Neticami, vai ne tā? Hiperseksuālie, ārkārtīgi pievilcīgie un harizmātiskie Skorpioni, kuriem daudzi ir gatavi atdoties jau no pirmā acu uzmetiena, ir visuzticīgākie zodiaka zīmju pārstāvji.

Protams, nav teikts, ka pilnīgi visi mēdz būt tik ļoti uzticīgi. Nav tā, ka Skorpioni ir ārkārtīgi labi cilvēki un uzskatāmi par labākiem nekā citi. Reizēm viņu pašreizējais loms vēl mazliet jāpamoka, līdz iespējams ķerties pie nākošā.

11. vieta Mežāzis
Mežāži nekrāpj savas otrās pusītes, jo īsti neizprot iemeslu, kādēļ nepieciešams riskēt ar jau nostiprinātām attiecībām, kuru dēļ ir tik smagi strādāts, lai tikai iegūtu seksu. Viņiem attiecībās jau tā ir sekss. Mežāži īsti neizprot loģiku šādā rīcībā. Tajā vienkārši nav loģikas. Jā, Mežāži tiešām spēj vienā domu graudā sapīt kopā vārdu “sekss” un “loģika”

10. vieta Vērsis
Vērši ir ļoti apdomīgi. Viņus mājās sagaida silts pavards, mīļš cilvēks, vienmēr gardas pusdienas un daudz kas cits. To visu pazaudēt kaut kādas intrigas dēļ? Pilnīgi un galīgi nē! Turklāt, atkal precēties pa jaunam? Sākt visu to kņadu no sākuma? Pff, noteikti nē!

9. vieta Ūdensvīrs
Ja Ūdensvīru kaut kas neapmierina, tad tas noteikti izšķirsies. Krāpšana nav risinājums, turklāt, tas nav īsti higiēniski. Ūdensvīri mīl melot, taču to darīs tikai īstas mīlestības vārdā. Melot tāpat vien? Nē, Ūdensvīri nemēdz tā darīt.

8. vieta Svari
Svari nekad spontāni nekrāps. Viņiem nepieciešams visu kārtīgi nosvērt un apdomāt: vai es gribu, vai es varu, vai man to vajag… Pa to laiku, kamēr viņi svārstās, vilciens būs jau aizbraucis. Labi, labi – nav jau tā, ka viņiem dikti gribējās!

7. vieta Jaunava
Atzīsimies, ka Jaunavas ielikām septītajā vietā tādēļ, ka tās vienkārši vajadzēja kaut kur ielikt. Daudzas Jaunavas mēdz krāpt savas otrās pusītes. Taču tik pat daudzas nē. Principā tam nav nekādas nozīmes. Pat tad, ja Jaunavai vienlaicīgi ir pieci seksa partneri, tad: par to neviens nekad neuzzinās;
ja gadījumā pēkšņi kaut kādā veidā tiek uzzināts par Jaunavas sānsoļiem, tad šī zodiaka zīme veiksmīgi spēs ar to tikt galā. Vai esat kādreiz pamēģinājuši uzvarēt strīdā pret Jaunavu? Lūk, tā arī domājām!

6. vieta Zivis
Zivis krāpj savus partnerus katru dienu. Reizēm pat trīs reizes dienā. Ir dzirdēts, ka visaktīvākie šīs zīmes pārstāvji savu otro pusīti 24 stundu laikā paguvuši nokrāpt pat 10 reizes! Patiesība slēpjas tikai katra paša seksuālajās fantāzijās. Patiesībā Zivis mēdz krāpt tikai aiz patiesas un lielas mīlestības. To, cik daudz reizes Zivis mēdz iemīlēties, nevar īsti zināt. Tas ir atkarīgs no katra šīs zīmes pārstāvja.

 5. vieta Lauva
Kamēr Lauvas viss apmierina, tās noteikti nekad nekrāps. Proti, kamēr ir kāds, kas viņas apglaimo un apbrīno. Problēma rodas tādēļ, ka mūžīgi apbrīnot un glaimot Lauvu vienam cilvēkam ir ļoti grūti. Tad šīs zīmes pārstāvji sāk saprast, ka vēl labāka sajūta ir tad, ja viņu apglaimo divi, trīs vai pat desmit cilvēki. Pats galvenais nav sekss, jo Lauvām patīk, ka visi apkārt redz to, cik aplidotas ir šīs zīmes pārstāvji. Galvenais, lai citiem skauž!

4. vieta Dvīņi
Dvīņi uzticībai nepiešķir nekādu vērtību, jo viņu dzīves moto ir – “pie velna noteikumus!” Viņiem nepatīk iegrožojumi un jebkādas robežas, kur nu vēl privātajā dzīvē. Īsāk sakot, Dvīņiem parasti nemēdz būt ilgnoturīgas un nopietnas attiecības. Tas tikai tādēļ, ka nepastāvība ir viņu otrais vārds.

3. vieta Vēzis
Negaidīti, vai ne tā? Pirmajā trijniekā ierindojas klusie, mīlīgie un ģimeniskie Vēži. Tieši tik pat klusi, romantiski un uzmanīgi tie mēdz spert sānsoļus. Mums šķiet, ka viņi šādā veidā cenšas visumā ieviest līdzsvaru – jābūt tak Vēžiem arī kaut kādām nepilnībām!

2. vieta Auns
Auniem vajag ne tikai pašu labāko, viņiem vajag visideālāko! Problēma ir tajā, ka pat atrodot ideālu un ilgi tajā lūkojoties, ir iespējams saskatīt nepilnības. Un viss – atkal jāsāk no sākuma!

1.vieta Strēlnieks
Lūk, noskaidrots visneuzticīgākais zodiaka zīmju pārstāvis. Vai zināt, kādēļ Strēlnieki mēdz 5 – 6 reizes precēties, reizēm pat vairāk? Ne jau tādēļ, ka viņus pamet krāpšanas dēļ, bet tādēļ, ka Strēlniekiem apnīk visu dzīvi krāpt vienu un to pašu cilvēku. Ar šo apziņu mums būs kaut kā visu dzīvi jāsamierinās.

Lūk, tādi ir tie katras zodiaka zīmes pārstāvji! Noteikti pastāstiet par šo arī citiem lasītājiem!

loading...