“Maxima” Veikali nākuši klajā ar ļoti svarīgu informāciju pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem!

Šobrīd, apvienojumā ar pašreizējo pasaules situāciju, ir svarīgi atcerēties, ka nekādā gadījumā nedrīkstam aizmirst apkārt valdošo situāciju vai pareizāk par sevi rūpēties. Pasaules dabiskā noskaņa, nekādā veidā nemēģiniet to izdomāt vai pārspīlēt. Šajā sakarā būtu jādara pretējais un jādara viss iespējamais, lai pasaule kļūtu labāka un tīrāka. Tāpēc lielveikali Maxima ir uzņēmušies šo apņemšanos un vēlas nodot šo īpaši svarīgo vēstījumu visiem veikala apmeklētājiem.

Esošajam mazumtirgotājam SIA Maxima Latvija ir ļoti svarīgs paziņojums visos lielākajos Maxima XXX veikalos. Lai gan daudziem tas var šķist maz, tomēr tā ir, un šajā sakarā Maxima veikali ir radījuši apvērsumu iepirkšanās iegādē, ieviešot papīra maisiņus svaigu augļu un dārzeņu iepakošanai. Esošie papīra maisiņi tika ieviesti, lai pielāgotos cilvēku esošajiem iepirkšanās paradumiem, vienlaikus palīdzot samazināt plastmasas lietošanu. Esošie papīra maisiņi veikalā būs pilnīgi bez maksas, kas ir liela problēma esošajiem veikaliem, jo ​​plastmasas maisiņus ir grūti nomainīt! Tomēr tas vēl nav viss, jo priekšā gaidāmas vēl citas būtiskas izmaiņas.

Proti, Maxima veikali piedāvā citus videi draudzīgus risinājumus, tostarp lielos papīra iepirkumu maisiņus, atkārtoti lietojamus dārzeņu un augļu maisiņus un atkārtoti lietojamus iepirkumu maisiņus, kas izgatavoti pat no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, informēja uzņēmumā. Jāsaka, ka šādas izmaiņas ir ļoti svarīgas un pat nepieciešamas katram uzņēmumam, tāpēc atliek tikai loģiski domāt, lai saprastu, nākotnes kontekstā jādomā, kā rīkoties, jo vajag pozitīvi ietekmēt visu globālo situāciju, runa nav tikai par valstīm šeit, tas ir par visu pasauli, tāpēc šīs pārmaiņas ir milzīgs pagrieziena punkts.

Šis ir milzīgs pagrieziena punkts daudziem cilvēkiem, jo ​​ir daļa cilvēku, kuri vēlas iepirkties tīri un pat nevēlas pieskarties plastmasai, tāpēc tas ir īpaši svarīgi, jo mēs varam tikai kopā visu padarīt labāku. Turklāt drīzumā būs vēl citi lieli jaunumi.

Turklāt lielākajos Maxima veikalos var iegādāties sveramos un gatavos ēdienu gatavošanas produktus savos traukos. Kā minēts iepriekš, Maxima Latvija 2020.gada apgrozījums bija 878,069 miljoni eiro, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 13,8% līdz 31,305 eiro.

loading...