Mamma vien 41. grūtniecības nedēļā pirmo reizi aizgāja pie ginekologa! Pēc ultrasonogrāfijas ārsti šausmās saķēra galvu!

Grūti pat iedomāties cik neaptēsta bija šī māte, līdz izdomāja aiziet pie ginekologa tikai tad, kad viss sāka kļūt slikti!
Lielākajai daļai cilvēku bērnu piedzimšana saistās ar gaišām un pozitīvām emocijām. Tomēr kāda sieviete Krievijā nav uzticējusies ārstu darbam un baidījusies, ka tie nodarīs pāri viņas mazulim, tāpēc izlēmusi, ka grūtniecības laikā neies uz pārbaudēm.

Tuvojoties dzemdību laikam, ko sieviete bija izrēķinājusi, viņas organisms joprojām neizrādīja nekādas pazīmes par dzemdību tuvošanos. Beigu beigās sieviete tomēr vērsusies pie mediķiem pēc palīdzības.

Izrādījās, ka sieviete ir jau 41. grūtniecības nedēļā, kā arī sievietes grūtniecība nenoritēja tipiski – bērniņš neatradās sievietes dzemdē, bet gan vēdera dobumā.

Šādu situāciju medicīnā apzīmē kā ārpusdzemdes grūtniecību un to parasti var pamanīt jau pirmajās grūtniecības nedēļās un attiecīgi risinātu problēmu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas notika tālāk

loading...