“No aptaukošanās līdz anoreksijai ir tikai viens solis”

Maija Martinsone: Sveikas, dārgās! Šodien es runāšu par lielo svaru, un kādas var būt sekas, kad uzsākat ar to cīnīties.

Maija Martinsone: Pirms kāda laika mēs sarunājāmies ar dietologu Filipu Ivanovu par jaunu novājēšanas līdzekli Eco Slim. Diemžēl daudzas no skatītājām neizmantoja mūsu sniegtos padomus pareizi, kā rezultātā iestājās negatīvas sekas. Šodienas epizodē mēs diskutēsim tieši par šādiem gadījumiem.

Maija Martinsone: Kā jau droši vien uzminējāt, šoreiz mēs apspriedīsim, kā izvairīties no anoreksijas, kad lietojat pilienus Eco Slim. Mārtiņš Lesiņš, dietologs un medicīnas zinātņu doktors, šodien mums palīdzēs iedziļināties šajā jautājumā.

Dr. Lesiņš: Tas ir kā likums, anoreksijas iemesls ir diētas, kas spīdzina meitenes, kuras izmisīgi cer novājēt. Taču, kā izrādās, tas nav vienīgais iemesls.

Maija Martinsone: Kas gan cits var būt par iemeslu šai baisajai diagnozei?

Dr. Lesiņš: Kā jau zināt, pāris mēnešus pēc mūsu epizodes par Eco Slim mēs sākām saņemt neskaitāmas sūdzības no sievietēm, kas pārāk aizrāvās ar notievēšanu, un tagad vienkārši nezina, ko iesākt ar saviem kaulainajiem, novājinātajiem ķermeņiem.

Šī ir meitene, kura vērsās pie mūsu programmas pēc padoma, kad bija noskatījusies pirmo Eco Slim epizodi.

Dr. Lesiņš: Lieta tāda, ka Eco Slim ir pats jaudīgākais dabiskais tauku dedzinātājsstarp visiem, kas šobrīd eksistē dietoloģijā.Galvenais fenomens ir fakts, ka sievietes, kas noveda sevi līdz anoreksijai un uzņēma par daudz Eco Slim uztura bagātinātāju, nolēma, ka viņām vajadzētu pieturēties pie diētas, lai gūtu maksimālu labumu. Viņām bija taisnība, efekts trīskāršojās. Rezultātā sievietes, kas svēra 100-120 kg, burtiski 60 dienu laikā pārvērtās par 30 kilogramu vieglām anorektiķēm!

Maija Martinsone: Cik žēl, ka sievietes pašas pret sevi pagriež tik efektīvu līdzekli. Bet es gribētu uzzināt, tieši kā tiek panākts tik lielisks efekts?

Dr. Lesiņš: Šis ir ļoti labs jautājums. Tagad nedaudz iepauzēsim, ļaujiet man to aprakstīt detalizēti. Šāds tūlītējs efekts tiek sasniegts, pateicoties ekskluzīvām, dabīgām sastāvdaļām, kas jau ilgu laiku pierādījušas savu efektivitāti dietoloģijas pasaulē.

Šis produkts ir pilienu formā, kuri satur B2, B5, B6, B12 vitamīnus, kofeīnu, hitozānu, indiešu nātres ekstraktu, guarānas ekstraktu, Fucus aļģu ekstraktu, dzintarskābi un L-karnitīnu. Eco Slim tiek ražots saskaņā ar Eiropas tehnoloģijām un ir apstiprināts Pārtikas un medikamentu kvalitātes Sanitārajā departamentā.

Eco Slim veicina tauku šūnu sabrukšanas procesus, paātrina vielmaiņu, samazina apetīti, uzlabo gremošanu, attīra ķermeni no atkritumiem un toksīniem, izvada lieko šķidrumu, bloķē lieko tauku uzkrāšanos. Līdz ar to cilvēks zaudē svaru bez jebkādām diētām un fiziskiem treniņiem.

Maija Martinsone: Produkta īpašības ir tiešām pārsteidzošas. Taču kur, jūsuprāt, slēpjas īstās briesmas?

Dr. Lesiņš: Ir apstiprināts, ka galvenās briesmas ir diētas. Lietojot Eco Slim, jums nevajadzētu pieturēties pie diētas, tauku rezerves tāpat pazudīs. Ķermenim ir nepieciešamas veselīgas uzturvielas, ko uzņem ar ēdienu.

Vēl viens iemesls – kad novājēšana notiek tik vienkārši, daži cilvēki pārāk par to sajūsminās un sāk domāt, ka viņi varētu sasniegt vēl labākus rezultātus, nomest vēl vairāk kilogramu, un tas tikai tāpēc, ka nekad iepriekš viņiem nav izdevies nomest svaru tik ātri. Taču reālo situāciju viņi apzinās, kad jau ir par vēlu.

Liene cieš no anoreksijas. Meitene pat nepamanīja, kā viņa zaudēja 20 kilogramus. Pēc viņas teiktā, viņa novājējusi 17 dienās:

Maija Martinsone: Mārtiņ, es absolūti piekrītu, ka mūsdienās arvien vairāk sieviešu sastopas ar šo problēmu. Taču joprojām, ko jūs ieteiktu mūsu skatītājām, vai ir kāds veids, kā jūs varētu brīdināt viņas par šo problēmu?

Dr. Lesiņš: Man šķiet, ka efektīvākā metode šādā gadījumā būtu vienkārša problēmas apzināšanās: vispirms saproti, no cik daudz svara vēlies atbrīvoties, piemēram, tu sver 80 kilogramus, un 55 kilogramu svars tev būtu optimālais. Lai sasniegtu šo mērķi, tev būs nepieciešams 3 nedēļu kurss ar Eco Slim, un ne vairāk! Tāpēc iegādājies šo produktu precīzi vienam mēnesim, ēd, ko vēlies, un brīdī, kad svari rāda 55 kg, pilnībā apstājies un vairs neuzņem Eco Slim. Šādā veidā tu noteikti sasniegsi savus mērķus, un nepārkāpsi sarkano līniju.

Dr. Lesiņš: Tu vari, drīksti un tev pat vajag ēst daudzveidīgu ēdienu, un daudzumam jābūt pietiekošam, lai novērstu bada radītu diskomfortu. Lietojot produktu Eco Slim, tu novājēsi tik un tā, diētas nav nepieciešamas.

caution them against this problem? Dakteri Lesiņ, mēs visi zinām, ka ik pa brīdim parādās kādi krāpniecības mēģinājumi. Kur var iegādāties īstu Eco Slim, un kā vari būt pārliecināts, ka neiegādājies viltojumu?

Dr. Lesiņš: Eco Slim ir izgājis sertifikāciju Latvijā, un uzticamākais veids, kā to iegādāties (kamēr tas nav parādījies aptiekās), ir pasūtīt interneta mājas lapā pie oficiālā izplatītāja. Tas garantē kvalitāti un aizsardzību pret viltojumiem.

Maija Martinsone: Noslēgumā es vēlētos novēlēt ikvienam labu veselību. Un atcerieties, pateicoties modernajai medicīnai, daudzas problēmas var tikt atrisinātas daudz vienkāršākā un efektīvākā ceļā! Eco Slim ir tīrs piemērs. Ja vēlaties novājēt, neaizmirstiet divus galvenos principus. Pirmais – lai novājētu, nav jābadojas! Un otrais – lai novājētu, ir jālieto Eco Slim! Rūpējieties par savu veselību!

ŠO UNIKĀLO PRODUKTU VAR IEGĀDĀTIES, APMEKLĒJOT PRODUKTA OFICIĀLO MĀJAS LAPU – PASŪTI JAU TAGAD!

loading...