Ēdot Šos 7 Produktus, Tu Nogalināsi Vēzi. Pēdējais Laiks Tos Iekļaut Savā Uzturā

Zinātnieki pastāvīgi meklē jaunus veidus, kā uzveikt pēdējā gadsimta lielāko problēmu – vēzi.

Medicīnas portāli atklājuši 7 ēdienu un dzērienu īpašības, kas var apturēt vēža šūnu barošanu un mazina tā vairošanos. Taču nav jābadojas, bet jāiekļauj savā uzturā tādi produkti kā, sarkanais vīns, tomāti, zilenes, karijs, tumšā šokolāde un zaļā tēja.

Zinātnieki apgalvo, ka šie produkti var būt daudz efektīvāki nekā ķīmijterapija.

Kur slēpjas to apslēptais spēks?
Dažos vārdos – tie aptur asins piegādi vēža šūnām vai arī ir pilni ar angioģenēzes īpašībām. Angioģenēze ir normāls process, kura laikā rodas asinsvadi.Dažos dzīves periodos tas ir īpaši paaugstināts, piemeŗam, jaundzimušajiem, kas šī funkcija ir knapi sākusies, bet pieaugušajiem tā pastiprinās brūču gadījumā, kad asins kapilāriem ir jāatjaunojas. Angioģenēzi regulē aktivatori un inhibitoru molekulas. Parasti inhibitori dominē, bet tie ir svarīgi angioģenēzes un jaunu asinsšūnu ierosinātāji, kas palīdz izveidot jaunos asins vadus.

Vēža šūnu tiek apgādātasi ar barības vielām un izplatītās visā organismā caur asinīm. Šim nolūkam vajadzīgi papildus asinsvadi.Tas ir, lai attīstītos, ir vajadzīga audzēja angioģenēze. Pilnībā tika konstatēts, ka vēža šūnas izdala  angioģenēzes aktivatorus –molekulas, kas “apmuļķo” ķermeni un stimulē jaunu asinsvadu augšanu, kas audzēju apgādā ar barības vielām un skābekli.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...