Ēdot Šos 7 Produktus, Tu Nogalināsi Vēzi. Pēdējais Laiks Tos Iekļaut Savā Uzturā

Angioģenēzes inhibitori ir moderni medikamenti, kas, atšķirībā no ķīmijterapijas, neuzbrūk vēža šūnām un inhibē asinsvadu augšanu.

Galvenais jautājums: ko izmantot kā profilakses līdzekli un palīdzēt sev  pret vēzi? Mēs varētu regulēt angioģenēzi, izvēloties pārtiku, tādējādi mēs neļautu to mikroskopiskajiem audzējiem augt un izplatīties.

Ēdieni, kas aptur angioģenēzi:
Tomāti. Hārvardas universitātes pētījumā konstatēts, ka vīriešiem, kuri ēd vārītus tomātus / tomātu mērci vairāk nekā četras reizes mēnesī ir līdz pat 50% samazināts risks saslimt ar prostatas vēzi. Tas ir sakarā ar to, ka tomāti satur likopēnu, kam ir antiangioģenēzes īpašības. Likopēns ir viela, kas šķīdina taukus, un tāpēc tas nodrošina veiksmīgu to uzsūkšanos caur gremošanas traktu.

Atšķirībā no C vitamīna likopēna sastāvs palielinās, ja tomāti ir apstrādāti augstā temperatūrā vai eļļā.

Ēdieni ar kariju iekļuj vēl citus noderīgus savienojumus:

Kurkums – produkts, kas izkausē taukus un padara mūs daudz veselīgākus.

Sarkanvīns. Resveratrols ir brīnumains antioksidants, kuru satur žāvētas vīnogas un kas ir saistīta ar  sirds slimību risku samazināšanu  un mūža paildzināšanu.

Pierādījumi liecina, ka tas inhibē vēzi, nogalina baktērijas, vīrusus un sēnītes, palielina dzīves ilgumu, uzlabo dzīvnieku šūnu enerģijas ražošanu, likvidē kaitīgos brīvos radikāļus, glikozes tolerances pieaugumu diabēta , uzlabo sirdsdarbību, uzlabo fizisko un garīgo stāvokli un koncentrāciju, atjauno bojāto DNS un novērš šūnu bojājumus, ko izraisa kodolstarojums.225 ml sarkanvīna piegādā aptuveni 640 mcg resveratrolu, resveratrola bagātinātājiem (kas bieži ir kombinācijā ar   vīnogu ekstraktu un citiem antioksidantiem), parasti tiek noteikta deva 200-600 mcg dienā. Pētījumi liecina, ka  Bordo un Pinot Noir šķirnes vīnogās atrodas lielākā daļa šo vērtīgo polifenolu.

Pārtikas “ķīmijterapijā” ir iekļauti divi populāri dzērieni – zaļā tēja un kafija.

Bagātās, tumšās melleņu un aveņu krāsas rodas no fitoķimikālijām, kas pasargā no dažādiem vēžu veidiem (līdzīgi kā sarkanās vīnogas), tie samazina oksidatīvo stresu un aptur angioģenēzi.Tas ir svarīgs līdzeklis pret bīstamo olnīcu vēzi.

Ja jums ir papildu izskaidrojumi par vēža attīstību, varat apēst kaut ko saldu no “dabas ķīmijterapijas”  saraksta – tumšā šokolāde ir veselīga arī sirdij un uzlabo omu, un cīnās pret sliktajām šūnām.

loading...