Pavisam svarīga informācija pilnīgi visiem nevakcinētajiem! “Diemžēl, Mēs Jums to nevaram garantēt!”

Kāds TV24 raidījuma skatītājs internetā jautājis to, vai vakcinētie varēs atgūt tiesības pilnvērtīgi strādāt? To komentēja Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre, Saeimas (NA) deputāte Ilze Indriksone. Viņa paziņoja, ka šis jautājums ir bijis viens no pašiem apspriestākajiem tematiem, jo sabiedrība kopumā šobrīd ir krietni aizsargātāka, nekā tas bija agrāk. “Bet mēs vēl nevaram garantēt, vai nebūs nākamais vilnis ar vēl jaunu paveidu, kas varbūt būs tikpat slikts, kā iepriekšējie,” uzsvēra Indriksone.

Galvenais ekonomikas ministrijas pārstāvis izteicās, ka priekšlikums par vīrusa sertifikāta atņemšanu darbiniekiem vēl nav ticis formāli iesniegts, tomēr šobrīd jautājums joprojām tiek diskutēts un uzklausīts. Tāpat ir tikušas atzītas atšķirības : “No vienas puses, mums tiešām trūkst darbaspēka, bet no otras puses, mūsu bezdarba līmenis decembrī ir bijis augstāks nekā vidēja pārējā Eiropā. Ja pārējās valstīs šis līmenis krasi samazinājās, tas pie mums tieši pretēji – krietni pieaudzis un tas nav tikai mazliet, bet gan pietiekami daudz, lai sāktu domāt kārtīgu risinājumu.”

Esošajā situācijā tas pilnībā liecina par to, ka šajā jautājumā valda viennozīmīga šķelšanās un nav vienotības konkrētība, jo daļa iedzīvotāju nemaz nestrādā un vairāki darba devēji gaida, kad šie cilvēki beidzot varēs atsākt strādāt, jo tā ir kļuvusi jau par ļoti lielu mēroga problēmu daudziem no mums.

Pēc viņas teiktā, kad esošā vīrusa pandēija kopumā vairs neradīs draudus veselībai, izziņas klātbūtne vairs noteikti nebūs tas noteicošais faktors konkrētajās darba attiecībās, kas pašlaik ir pavisam svarīgi un ļoti būtiski, nemaz nerunājot par pārējām detaļām.Protams, ka šobrīd situācija nav viegla nevienam no mums, tomēr kopīgiem spēkiem varam cerēt, ka tas sāks uzlaboties, pretējā gadījumā situācija kļūst aizvien nepatīkamāka, jo tas viss tā vienkārši neņem un nebeidzas.

Nemaz nerunājot par to, ka tas apgrūtina lielāko daļu sabiedrības, jo neskatoties uz to, mēs visi esam saistīti, lai gan kopš pandēmijas sākuma ir pagājis jau tik ļoti ilgs laiks, tomēr vēl ilgam laikam jāpaiet, lai tas viss beidzot nostātos malā un vairs netraucētu iedzīvotājiem ikdienas ierasto dzīvi.

loading...