Šī mēneša beigās ir piepildījies sens un baiss Vangas pareģojums! Līdz gada beigām notiks šaušalīgas lietas…

Pēc nesen veiktās aptaujas, kura norisinājās vairākās pasaules valstīs atklājās, ka teju vai katrs ceturtais cilvēks kaut reizi dzīvē ir dzirdējis par Vangu un viņas pareģojumiem, taču aptuveni katrs 8 zināja precīzi teikt, kas viņa ir un vai ir piepildījies kāds no viņas senajiem pareģojumiem!

Tieši šī iemesla dēļ arī nonākusi ziņa Mediju lokā par vairākās Vangas pareģotajām ziņām, kuras ir piepildījušās, pie tam viena no tām ir piepildījusies tieši tagad! Jūnija beigās un liela daļa cilvēku visā pasaulē ir satraukusies par šo notikumu, jo tam visam būšot lielas sekas.

Tiem, kuri nezina, Vanga ir pazīstama ar to, ka precīzi spēja paredzēt par 11. septembra teroraktu, kurš norisinājās Ņujorkā! Tika iznīcināti pasaules slavenie dvīņu torņi, kas bija viens no lielākajiem iepirkšanas centriem Ņujorkā!

Tāpat viņa ļoti precīzi paredzēja islāmista kaujinieku palielināšanos pēdējo gadu laikā un tas joprojām notiek. Kā arī par vienu no pasaules spēcīgākajiem cunami, kurš norisinājās 2004. gadā Indijā!

Taču šoreiz viņa ir atnesusi kādu šausmīgu pārsteigumu un cilvēkiem tas notikti nepatiks!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...