Ja Krievija uzbruks…

Ja-Krievija-Uzbruktu-1

Tātad kā Putins norādījis, viņš varot ieņemt Baltiju veselās 20 minūtēs ja tas būs nepieciešams. To viņš teicis itkā vēlēdamies parādīt, ka Ukraina nebūs pēdējā valsts kurai viņš piedurs pirkstu. Manurpāt ja Putins skaļi par to beidzot ir izteicies, tad tiešām rodas mazliet baiļu sajūta. Bet zinot Putinu viņš tikai lielās un muld, jo fiziski viņi nevarētu to izdarīt 20 minūtēs. Tur būtu vajadzīgas vairākas stundas, bet vienalga tas būtu izdarāms ļoti ātri…

Ja-Krievija-Uzbruktu-2

Kā zināms Putins ir ļoti ietekmīgs vīrs, viss ko viņš saka apakšējiem ir jāizdara. Tomēr jau nonāk atklātībā pirmie miljardieri kas sāk sūdzēties par Putinu. Viņš tikai paņirgājas pasakot : Nekas! Ja Tu neatbalstīsi mani ar savu naudu, to darīs kāds cits. Jūsu prāt normāls cilvēks tā varētu pateikt? Karajot un ņemot netīru naudu , jau no tā netīrajiem Krievijas miljardieriem, kas smagi sasmērējušies saistībā ar pašu Putinu.

Ja-Krievija-Uzbruktu-3

Protams, ka itkā nevajadzētu uztraukties, jo mūs sargā Eiropas Savienības Nato 5. punkts, kas paredz mūs sargāt, ja notiek kādi sūdi. Tomēr manuprāt tie ir tikai vārdi un tukši paraksti, kas reāla kara situācijā neko nedotu, vai tiešām kāds ķēpētos lai aizstāvētu Baltiju? Vai tiešām Eiropas sniedzu ātru un virspusēju palīdzību Ukrainas gadījumā ? Nē! Viss bija novēloti un kamēr izdomāja ko darīs, Putins jau bija izdarījis to, ko bija vēlējies !

Ja-Krievija-Uzbruktu-4

Cerēsim un domāsim ka viss būs kārtībā, lai gan tomēr Krievija neapstājas pat Ukrainā ar visām maksimāli uzliktajām sankcijām, daudzi slaveni pasaules politologi saka, ka tas nav uz labu, tādējādi var cerēt uz jauniem sūdiem un problēmām. Vienkārši sakot viņi apgalvo, ka Krievija neapstāsies un ies pie nākamā kumosa, bet jautājums paliek atklāts, ja tiešām kas notiks, vai tiešām virsi parakstītie līgumi un punkti tiks turēti punkts punktā?  Laiks jau lēnām iet un ar laiku redzēsim, kas un kā notiks, tomēr nedod dievs, lai sākas trešais pasaules kars. Mieru un saticību visai pasaulei!

loading...