Latvijā tā vienkārši vairs nevar turpināties! Mana vecmāmiņa man lūdz nauda par to, ka pieskata mazbērnus, kas tālāk sekos?

Es esmu ļoti milzīgā izbīlē! Manām paziņām ir ļoti milzīgs skandāls. Vecmāmiņa pilnībā atsakās pieskatīt mazbērnus. Savukārt māte gribot iet prom no daba, ja viņai maksāšot par itkā auklītes darbu. Turpretī vīra māte pateikusi, ka viņa vēl esot jauna un visa dzīve priekšā.

Pie tam viņas mamma ir ļoti jauka – ap 50 gadiem un strādā vietējā slimnīcā par medmāsu. Dažkārt uz brīvdienām paņem 3 gadīgo puiku, tomēr ar jaundzimušo ņemties nevēlas. Tomēr jaunā māte mātei centusies ieskaidrot, ka viņa ir pārāk jauna, lai sēdētu mājās un audzinātu mazo dēlēnu.

Tomēr vīra māte apgalvo, ka viņai par bērnu pieskatīšanu neko nevajagot, tomēr visu laiku ņemties ar viņiem arī nevēlas, jo kopā ar savu vīru saņem pensiju un vēlas paceļot divatā ar savu vīru kamēr vēl tas ir iespējams un bez mazbērniem.

Jaunā māte abas vecmāmiņas asi kritizē, jo pašas mūs – jaunus būdamus deva pieskatīt savām mammām – kāpēc, lai tagad mēs nevarētu darīt to pašu? Pie tam – tas nemaz vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...