“Nevaram noticēt, ka viņa vairs nav starp mums!” Mūžībā devusies viena no izcilākajām Latvijas personām

Tas ir vairāk nekā vienkārši skumji, ka notiek šādas lietas, pie tam svētku laikā, kad visi svinas nu gatavojas jauniem mērķiem un panākumiem. Šoreiz viss bija krietni savādāk un tas ir liels trieciens daudziem, kuri pazina šo apbrīnojamo sievieti, jo viņa tik daudziem spēja palīdzēt un arī palīdzēja. Lai vai kā, bet šajā situācijā tās ir milzīgas skumjas mums visiem un par spīti notikušajam līdzcilvēki ziņo tikai pašu labāko un nāk klajā ar lietām, kuras ir pavisam būtiskas!

Tieši notikušajā klajā nākuši ne tikai ģimenes locekļi, bet arī tuvākie darbinieki un visa komanda ar ko viņa strādāja. “Ir tiešām grūti noticēt, ka viņa vairs nav starp mums! Tas tik tiešām ir liels zaudējums mums visiem, jo viņa bija enerģiska, prieka pilna un vienmēr palīdzēja citiem, kad to vajadzēja.” Taču šoreiz viss ir savādāk un varam visu pieminēt tikai ar labāko. Šeit arī tiek atklāts, kad notiks atvadīšanās un paziņojums no viņas dēla!

Ļoti skumji, bet mūžībā ir devusies ļoti labi atpazīstama autore un žurnāliste Sandra Landorfa, sociālās saziņas vietnē ‘Facebook’ paziņojis viņas dēls Dāvis Landorfs. Diemžēl, tās ir skumjas ziņas ļoti daudziem, ne tikai tuvākajiem un ģimenes locekļiem, bet arī draugiem, paziņām un darba kolēģiem ar ko ikdienā viņa strādāja.

“Draugi, ar nožēlu paziņojam, ka mūsu mīļākā māmiņa Sandra Landorfa (1967-2022) šajos svētkos mūs priekšlaicīgi un pēkšņi devās mūžībā. Atvadīšanās otrdien, 3. janvārī, plkst. 15.00 Rīgas krematorijas zālē, Varoņu ielā 3a,” teikts Facebook paziņojumā. no Landorfa radiniekiem un visiem tuviniekiem un kolēģiem.

Rakstniece un žurnāliste dzimusi 1967. gada 24. aprīlī. Landorfa rakstīja tādiem žurnāliem kā “OK!” un “Patiesā Dzīve!” Viņa bija vairāk nekā tikai radoša, jo vienmēr spēja mūs visus iepriecināt, pat ja kādam nebija labi!

“Noteikti viena no aktīvākajām un profesionāli ražīgākajām personībām Latvijas drukātajos medijos. Savā piesātinātajā radošajā mūžā tūkstošiem publikāciju, grāmatu, interviju ar Latvijas ievērojamākajām personībām,” teikts oficiālajā Landorfas kolēģu publiskajā paziņojumā. Milzīga līdzjūtība ģimenei, tuviniekiem un draugiem!

loading...