Valsts Ieņēmumu Dienests Steidzami nāk klajā ar paziņojumu visiem iedzīvotājiem! Tagad tas skars ikvienu!

Jaunais gads tuvojas ļoti strauji un kā zināms, cilvēki joprojām steidz iepirkties un iepriecināt citus. Šajā attiecībā tas ir svarīgs laiks ikvienam no mums, jo gaidāmas pārmaiņas un visi gatavojas nākamajam gadam, lai gan nav zināms, kas vēl tajā sagaidāms. Tomēr šajā saistībā arī Valsts Ieņēmumu Dienests ir nācis klajā ar svarīgiem un lieliem paziņojumiem iedzīvotājiem, jo tieši tas ir saistīts ar ļoti skaidru un specifisku lietu, lai tas būtu pavisam skaidrs. Tieši šajā aspektā, tās būs ļoti lielas izmaiņa daudziem iedzīvotājiem. Šoreiz noteikti prasīsiet, par ko tad īsti iet runa? Nu tad arī beidzot laiks aplūkot un saprast, kā tas skars cilvēkus.

VID ir sācis pilotprojektu atsevišķu iedzīvotāju grupām, kuri konkrētu laiku nav maksājuši nodokļus. VID jau laicīgi informēja, ka sākotnējā veidā sazināsies ar vairāk nekā 30 000 iedzīvotājiem, kas ir tik tiešām milzīgs cipars šāda tipa projektam. Galvenā projekta mērķis ir tieši palīdzēt cilvēkiem saprast iemeslus un atrast piemērotākos risinājumu, kā veidot un aizsargāt sociālo statusu, lai nebūtu jāsaskaras ar dažādām grūtībām un ķibelēm, kas attiecīgi var skart ikvienu iedzīvotāju. Tomēr, kas tieši notiks?

VID Pārstāve paziņoja, ka konkrētajā grupā jau ir vairāk kā 30 000 iedzīvotāji, kuriem šajā periodā nav ienākumi, kā arī nodokļi nav jāmaksā, teikts vēstulē. Savukārt iedzīvotājiem ar ienākumiem VID aicina saprast, kādēļ netiek maksāti nodokļi un kas lietas labā jādara, lai turpmāk tie tiktu maksāti un tiktu rūpēts par sociālo aizsardzību, tomēr tas ir krietni sarežģītāk, nekā varētu sākotnēji domāt. Tieši šī iemesla dēļ ir izveidots šāds mehānisms.

Tieši tāpat informāciju par to, kāda tipa sociālās apdrošināšanas iemaksas par personu ir veiktas, var pārbaudīt katrs cilvēks portālā latvija.lv. Attiecīgajā sadaļā valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras elektroniskajā pakalpojumā ar nosaukumu : “Informācija par sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem.”

VID paziņoja, ka cilvēkiem šajā laikā jābūt uzmanīgiem dažādās darba vietās un ja par Jums netiek maksāti nodokļi, par to uzreiz jāziņo VID, lai VID to varētu novērst un sekmēt, lai pret darbiniekiem tiek darīts viss iespējami labākais, jo ne vienmēr šajās situācijās cilvēkam pašam ir iespēja izvēlēties vai nē.
loading...