Pāvels Globa nāk klajā ar savu jaunāko prognozi – Šīm 3 zodiaka zīmēm Septembris būs īsts zelta laiks!

Ikreiz, kad notiek izmaiņas, mainoties gadam, mēnesim vai sezonai, cilvēki cer iegūt labvēlību Visumam un viņu dzīves izmaiņām. Astrologs Pāvels Globa ir pārliecināts, ka šoruden trīs zodiaka zīmes pamatīgi paveiksies.  Zvaigznes norāda, ka septembrī notiks lielas pārmaiņas, ja vien būsit gatavs un pieņemsit visas jaunās lietas. Kas šoruden ir īpaši optimistiskas.

Dvīņi- Būs pamatīgs karuselis, kas sagādās pārsteigumus un prieku. Dvīņi jau sen ir novecojuši un gaida pārmaiņas. Septembra sākums viņus ienesīs prieka un pārsteiguma konveijerā. Pirmkārt, izmaiņas ietekmēs darbu. Šī zodiaka pārstāvji ilgu laiku ir smagi strādājuši, un tagad ir laiks baudīt darba augļus un atpūsties.

Dvīņiem būs lielas personīgās attīstības izredzes. Būs pietiekami daudz spēka, taču, lai to pareizi lietotu, tas jālieto piesardzīgi. Piemēram, nav vērts tērēt enerģiju ballītēm un svinībām. Vislabāk ir koncentrēt šo enerģiju uz noderīgām lietām, kuras nākotnē varētu gūt labumu.

Vērsis-jauna iepazīšanās būs liktenīga
Vērsis vērtē stabilitāti un neatlaidību, tāpēc horoskops viņam ir īpaši svarīgs: tas Vērsim dod iespēju sagatavoties un pielāgoties pārmaiņām.

Septembris vedīs Vēršus satikt jaunus cilvēkus. Šī tikšanās būs īsts liktenis. Ja Vērsis ir izlēmīgs un drosmīgs, tad pozitīvas pārmaiņas ir neizbēgamas.

Dažiem cilvēkiem Visums gatavo papildinājumu šai ģimenei. Bet tas attiecas tikai uz zodiaka pārstāvjiem, kuriem ir nopietnas attiecības un ilgtermiņa plāni. Būs daudz pozitīvu izmaiņu, mums vienkārši ir nepieciešams atpūsties un pieņemt tās.

Jaunava – īsta pasaules uzskatu revolūcija, kas pozitīvi ietekmēs attiecības

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka Jaunavai jābūt sagatavotai fundamentālām izmaiņām – šī būs revolūcijas perspektīvā un pasaules uzskatā.

Šīs zīmes domāšanā un dzīves koncepcijā būs daudz izmaiņu, kas ļoti pozitīvi ietekmēs attiecības ar radiem un ģimenes locekļiem. Jaunava vairs nebūs tik spītīga, kļūs saprotošāka un piedodošāka.

Jaunava pārskatīs savas prioritātes un vērtības. Tas viņu atbrīvos no emocionāla izsīkuma sirdī, kurā pastāvīgi ir vēlme visu kontrolēt. Iekšējā enerģija tagad tiks saglabāta un netiks tērēta. Jaunava sāks novērtēt pilnīgi visas detaļas.

Avots

loading...