3 Pavisam bīstamas lietas, kas mājās vienmēr ienes bēdas un nelaimas – Tieciet no tām vaļā!

Senajā vēsturē vienmēr ir lietas, kas ietekmē mūsu mājas atmosfēru un atmosfēru jebkurā laikā un vietā, un tas pēc tam ļoti spēcīgi ietekmē mūs pašus. No šī brīža ir īpaša vienaldzība pret cilvēkiem un ar citiem saistītajām dzīvēm. Piemēram, māja var būt pilnīgi jauna, skaista un ērta, bet Jūs tajā fiziski un morāli “smokat”, protams ne burtiski, bet domu sapratāt. Tas var radīt pavisam nepatīkamas sajūtas, bet palikšana tajā var radīt diskomfortu un pat bailes, lai arī cik dīvaini tas varbūt tagad neizklausītos.

Tas var notikt pat pavisam jaunā mājā, kas nesen iegādāta, bet parasti biežāk tas notiek vecās mājās, kur jūs īsti nezināt tās iekšējo vēsturi. Tas parasti nav uzskaitīts un nekādā veidā zināms, bet tas joprojām notiek tur. Pēc ķīniešu pētnieku domām, tas tiek uzskatīts par “pakaišu” priekšnoteikumu. Starp šiem trim atmosfēras aura faktiski tika iznīcināta. Tāpēc ir tāds īpašs riebums, vienaldzība pret pasauli un vidi. Lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas savā mājā, jums ir jāuztraucas par šīm trim lietām, un jums no tām nekavējoties jāatbrīvojas.

Pilnībā noziedējuši un mākslīgie ziedi
Noziedējuši un mākslīgie ziedi ir nomākta enerģija, tā ir ļoti negatīva un piesātināta vide. Jāpiebilst, ka mākslīgie ziedi nekad nebūs īsti, tie tikai nomāks vidi, bet novītušie un nokaltušie ir nekavējoties jāizmet, jo runā, ka īstos ziedus izmanto piedzimšanai, bet mirušie ziedi domāti mirušajiem cilvēkiem, līdz ar to veidojas arī vienlīdzības princips. Šis princips jāievēro ikvienam. Galvenais, lai blakus ir “dzīvs” puķupods, kas zied visu laiku, bet tie ziedi vai stādiņi, kuri ir novītuši un noziedējuši, vienkārši pēc iespējas ātrāk izmetiet tos.

Ieplaisājuši un saplaisājuši trauki
Vecāka gadagājuma cilvēki to noteikti zina un noteikti tam sekos, jo pat senajās grāmatās patiešām ir tas jau ir ticis aprakstīs. Ieplaisājušie un saplaisājušie šķīvji, kā arī glāzes un krūzes nekavējoties jāiznīcina. Izrādās, nav svarīgi, vai tas ir vecs vai jauns, bet, ja traukā ir plaisas, tas ir jāizmet. Ķīnieši apgalvo, ka tas ir vissliktākais, kas jebkad ir atrodas tavā mājā. Šie trauki un priekšmeti nekavējoties jāizmet. Jau ilgu laiku ēdiens vienmēr ir bijis galvenais mājas bagātības simbols. Ja traukos ir plaisas, tad plaisas ir arī saimnieka labklājība. Vienkārši saglabājiet traukus tīrus un neskartus.

Vecas kurpes un nolietotas drēbes
Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs par to domājat, daudzi cilvēki to zina. Nonāsētajās lietās ir enerģijas pilnas, bet ne vienmēr tās labākās. Neglabājiet vecus apavus un drēbes ilgu laiku, jo tie nesīs tikai negatīvu enerģiju. Atdodiet vecās lietas nabagajiem vai izmetiet tās, kas Jums dos lielāku labumu, nekā tās glabāt kādā vietā, kas Jums tās nemaz nevajag. Ja vēlies sev uzdāvināt ko jaunu, vispirms jāatbrīvojas no vecā un nevajadzīgā. Tas ir labākais veids, kā iegūt pilnīgi svaigu un patīkamu enerģiju savās mājās.

Avots: uduba.com

loading...