Latvijā ir stājušies spēkā bargi un jauni noteikumi vadītājiem! Labāk ievēro tos, vai šķiries no milzu naudas!

Ikdienas ierastie autovadītāji to noteikti zina, taču daži cilvēki pat nezina, ka šīs izmaiņas stājās spēkā jau labu laiku atpakaļ. Izrādās, ka daži cilvēki to nemaz nezina, tāpēc atgādināsim par šiem noteikumiem, lai neviens uz ceļa nebūtu pārsteigts, jo galu galā viss var beigties pavisam savādāk nekā Jūs būsiet iedomājušies. Un kā izrādās, taga par to pārkāpšanu varēsiet maksāt krietni lielākus sodus nekā agrāk.

Šie noteikumi ir bijuši spēkā jau kādu laiku un paredz jaunus tehniskos noteikumus. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka jaunie noteikumi ir izstrādāti, lai uzliktu stingrākus noteikumus, izejot tehniskās pārbaudes, un pievērstu lielāku uzmanību pašai mašīnai, tādējādi nodrošinot, ka tiek samazināti ceļa un tā radītie riski. Runājot par konkrētajiem noteikumiem, tiek minēts, ka jaunie noteikumi attiecas gan uz pašas mašīnas stāvokli, gan uz pašas mašīnas papildaprīkojuma novērtēšanu. Un to tik tiešām kā izrādās daudzi nemaz nebija zinājuši un ne pa velti!

Viss sākās ar jaunajiem Eiropas ceļu satiksmes noteikumiem, kas ir atrunāti ES direktīvas iekšējos noteikumos un regulējumos. Viņi norādīja, ka mašīnas tehniskais stāvoklis ir jāpārbauda sīkāk un detalizētāk nekā iepriekš. Jau pieņemtajā lēmumā arī vēstīts, ka liela uzmanība tiks pievērsta auto gaismām. Lielāka uzmanība tiks pievērsta bremžu sistēmai, kas ir viens no galvenajiem kritērijiem, kam pievērsta liela uzmanība, taču ar to viss nemaz vēl nebeidzas.

Apstiprinātie noteikumi ir spēkā jau sen, taču daudzi tos nezina.Tā kā mainās automašīnu nepilnības, drīzumā visā Eiropā tiks ieviesti kļūdu numuri. Tātad jūs patiešām zināt visu par savu automašīnu. Ja mēs tieši sakām, ja jūs iegādājāties automašīnu kādā Eiropas valstī, tad jūs varat viegli pārbaudīt automašīnas iepriekšējo nobraukumu, pat vismazākos bojājumus, ja tādi ir. Tas solās būs krietni vienkāršak, nekā mēs varētu iztēloties.

Pateicoties jaunajiem noteikumiem, auto iegāde drīzumā būs daudz vienkāršāka, jo īpaši tām automašīnām, kuras ir bojātas un uz lēto sataisītas, lai tikai varētu pārdot. Tas būs milzīgs solis uz priekšu.

loading...