Swedbank pavisam pēkšņi nākusi klajā ar svarīgu informāciju! “Daudzi klienti varētu būt neapmierināti!”

Pašreizējā situācija pasaulē ir ļoti neparasta un satraucoša, kas, protams, liecina, ka mums visiem ir jāpielāgojas lietām, par kurām iepriekš īsti nebijām domājuši un domājuši, bet tagad viss būs pavisam savādāk, jo viss mainās tik daudz. Ātri, visiem paliek šīs konkrētās lietas. Lietas ir pielāgojušās, bet tas vēl nav beidzies. Kamēr kaut kas nenotiek, šīs sekas var palikt nemainīgas katru dienu, jo tās vairāk vai mazāk skar mūs visus, lai arī iesākumā tā arī varētu nešķist, bet tomēr viss ir krietni savādāk nekā varētu likties!

Tomēr Swedbank formāli pieņēmusi nosacījumu, ka tā vairs nepiedāvās maksājumus uz un no Krievijas un Baltkrievijas, klientiem norādīja banka. Kā norāda nra.lv, maksājumus no Krievijas un Baltkrievijas var saņemt tikai līdz 6. maijam (ieskaitot), un maksājumus uz šīm valstīm var veikt tikai līdz 20. aprīlim. Tomēr jāatceras, ka tas nav vienīgais pārsteigums, uz ko cilvēkiem šobrīd būtu jāskatās, jo nākotnē ir arī citas lietas, kas ietekmēs arī mūsu ikdienu un ikdienā nepieciešamos pakalpojumus. Tas skar daudzus uzņēmumus un cilvēkus, kuri ikdienā strādā globāli, tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Automātiski tiks pārtraukti arī iepriekš noslēgtie periodiskie maksājumu uzdevumi naudas pārvedumiem uz un no Krievijas un Baltkrievijas. Pēc tam, kad krievija uzbruka Ukrainai, Krievijai un tās pilsoņiem un uzņēmumiem tika piemērotas masveida sankcijas par iebrukuma atbalstīšanu, tāpēc viss ir dabiski abās nozīmēs, bet tas vēl nav viss, priekšā ir dažas svarīgas un ļoti svarīgas lietas!

Tieši šī iemesla dēļ, ievērojot visas sankciju obligātās prasības, kā arī ar to saistīto politiku un visu pārējo, Swedbank ir nolēmusi apturēt visus finanšu darījumu uz Baltkrieviju un Krieviju un no tām, jo tas ir ļoti būtiski šajā situācijā, ziņoja nra.lv Tas jau ir visiem skaidrs, ka mums visiem ir jāiebilst pret notiekošo, jo mēs vienkārši nevaram stāvēt malā un uz to visu noskatīties, tā itkā nekas patiesībā nebūtu noticis.

Svarīgi atzīmēt, ka Swedbank turpinās sniegt pakalpojumus noteiktām sociālajām grupām, klientiem, kuri saņem pensiju vai pabalstus no noteiktām valstīm. Tomēr banka aicina klientus būt lietas kursā ar visu jaunāko informāciju, lai nepalaistu garām svarīgāko un svarīgāko tieši tagad, īpaši, kad ir tik svarīgs brīdis!

loading...