Valsts Ieņēmumu Dienests Steidzami vēršas pie visiem valsts iedzīvotājiem ar pavisam svarīgu atgādinājumu!

Pašlaik ir jāņem vērā, ka jau iepriekš izcēlās pamatīgi milzīgas jezga saistībā ar ienākumu deklarācijām, kuras cilvēki iesniedza jau pirmajā dienā kā traki, lai tikai maksimāli ātrāk varētu atgūt savus pārmaksātos nodokļus jeb šajā gadījumā atgūt savu personīgo naudu, ko daudzi gaida pat mēnešus. Tomēr drīz vien pāršalca arī jauna ziņa, kur daļa no pārmakstājiem nodokļiem tikusi izmaksāta pārāk daudz, tieši tāpēc reāli konkrētas daļas cilvēki saņēma mazāk, nekā sākumā tika rādīts. Jau arī šī situācija vairākas reizes tika skaidrota, taču ar to viss nebeidzās, jo priekšā ir vēl pavisam jauna situācija, kura parāda, kas tad vēl cilvēkus sagaida!

Līdz ar to, šajā saistībā pats Valsts Ieņēmumu Dienests savā oficiālajā Facebook kontā jau ir nācis klajā ar kādu ļoti īpasu un svarīgi atgādinājumu visiem iedzīvotājiem, kuri kādu iemeslu dēl, vai varbūt pat speciāli ir palaiduši garām svarīgu vēsti, jo kopumā tas ietekmē teju ikvienu, tāpēc svarīgi atcerēties, ka tas attiecas uz visiem. Konkrētais atgādinājums tika paziņots saistībā ar to, ka vēl ne visi iedzīvotāji ir paspējuši izdarīt to, kas būtu jāizdara, tādēļ Valsts Ieņēmumu Dienests ar to ir nācis atkārtoti klajā, lai beidzot to uzzinātu visi, kuriem tas ir jāzina!

Esošajā paziņojumā ir norādīts, ka no 1. marta VID kopumā jau izskatīja 406 660 ienākuma deklarācijas, kā arī atmaksājis iedzīvotājiem pārmaksātos nodokļus 131,93 miljonu Eiro apmērā, kas tiešām ir iespaidīgi milzīgas naudas summa. Taču tas kopumā vairāk bija tikai informatīva satura paziņojums par izmaksāto naudu un visiem cipariem, tomēr pats svarīgākais ir vēl tikai priekšā. Jo pēc esošajiem cipariem noteikti jau var saprast, ka liela daļa to nemaz vēl nav darījusi, tāpēc laiks beidzot aplūkt VID galveno paziņojumu.

Šajā gadījumā Valsts Ieņēmumu Dienests jau laicīgi lūdzis iedzīvotājus tik tiešām strikti pārliecināties par to vai esat izpildījuši savas ienākuma deklarācijas. Ja tomēr kādu apstākļu dēļ to vēl neesat izdarījis, tad noteikti jau ir pēdējais brīdis to izdarīt, jo tas ir pavisam svarīgi ikvienam no mums, jo tā taču ir jūsu nauda, ko atgūstas!

Der atcerēties arī to, ka VID kopā ir atvēlēti trīs mēneši (ja nu esat precizējis jau iesniegtu deklerāciju, tad tieši trīs mēneši no šīs deklarācijas precizēšanas dienas datuma). Mūsu speciālistii dara visu iespējami, lai viss šis konkrētais process un naudas izmaksa notiktu pēc iespējas ātrāk, tāpēc to noteikti jāņem vērā visiem!

loading...