Tēvs uzzin, ka viņa meita nodarbojas ar…

Skumju pārņemtais tēvs ir detalizēti pastāstījis par mirkli, kad atklājis, ka viņa 13 gadus vecā meita tika ievilināta prostitūcijas tīklā.

Tēvs, kuru sauc Gongs un, kurš nāk no Šenzenas, Ķīnas dienvidaustrumos, atklāja šokējošo patiesību pēc tam, kad pārbaudīja meitas mobilajā telefonā instalēto WeChat saziņas aplikāciju.

Gongu ārkārtīgi satrieca viņa meitas, Ksiakingas un viņas priekšnieces Džinas Jivenas sarakste par tarifiem, kas jāpiemēro klientiem, atklāj žurnāls Shanghaiist.

Raudošais tēvs reportieriem pastāstīja, ka viņš juta, ka kaut kas nav kārtībā ar viņa meitu jau kopš aprīļa.

„Viņa kļuva viegli aizkaitināma, bieži neapmeklēja skolu un zaga naudu. Nesen viņa nenāca mājās, pat tad, kad mēs viņai zvanījām,” stāsta Gongs.

Pēc tam, kad Ksiakinga neatradās mājās vairākas naktis un sāka lietot lielu daudzumu kosmētikas, Gongs nolēma pārbaudīt viņas mobilo telefonu.

„Viņš zina, ka tu manam bosam liki maksāt 2000 Ķīnas juaņas (295 Eiro), tādēļ, nedomāju, ka viņš maksās tev 3000 Ķīnas juaņas (443 Eiro) par taviem pakalpojumiem, ” tā, īsziņā rakstīja Džina.

„Cik tad man prasīt?” Ksiakinga atbildēja.

„Tu vari prasīt 2000 Ķīnas juaņas par nakti,” atbildēja Džina.

Gongs sarunāja tikšanos ar Džinu un vīrieti, kas vada prostitūcijas tīklu viesnīcā, tad ieradās policija un apcietināja abus bērnu prostitūcijas tīkla vadītājus.

Ksiakinga reportieriem pastāstīja, ka par viena klienta apkalpošanu viņa nopelna vismaz 200 Ķīnas juaņas (30 Eiro), neskaitot dzeramnaudu un, ka neviens viņai nejautāja par viņas vecumu.

Prostitūcijas tīkls, kas izmantoja aplikāciju WeChat, lai atrastu klientus, tika pieķerts darbībā un maijā tika arestēti pieci iesaistītie.

Par bērnu prostitūciju atbildīgās personas izmantoja WeChat kontus, lai pārdotu prostitūtas kā aktrises un modeles, tādējādi, piedāvājot savus pakalpojumus WeChat lietotājiem.

Joprojām turpinās ar šo lietu saistītās izmeklēšanas.

loading...