“Aeroflot” lidmašīnas katastrofā paziņoti jaunākā izmeklēšanas gaita, atklāti jaunumi!

Svētdien notikušās lidmašīnas “Sukhoi Superjet 100” katastrofas iespējamie cēloņi var būt vairāki, tajā skaitā tehniskie bojājumi savienojumā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem, nepietiekama pilotu un dispečeru kvalifikācija – šādi žurnālistus informējusi Krievijas Izmeklēšanas komitejas preses sekretāre Svetlana Petrenko.

Kā iepriekš ziņots, Krievijas nacionālās aviokompānijas “Aeroflot” pasažieru lidmašīna bija izlidojusi iekšzemes reisā uz Murmansku, bet pēc 28 minūšu ilga lidojuma atgriezās Maskavas Šeremetjevas lidostā un, veicot avārijas nosēšanos, aizdegās.

Ņemot vērā sarežģitos meteroloģiskos apstākļus, lidmašīna mēģināja nolaisties divas reizes, taču otrā mēģinājuma laikā gaisa kuģa šasija un priekšgals atsitās pret skrejceļu, kā rezultātā aizdegās lidmašīnas dzinēji un tālāk arī visa lidmašīnas aizmugurējā daļa. Pasažieru evakuācija notika pa piepūšamo trapu.

Atsaucoties uz Krievijas transporta ministu Jevgeņiju Ditrihu, šobrīd ir apstiprināta informācija par 33 izdzīvojušajiem, no kuriem 6 vēl atrodas slimnīcā, taču pārējiem 27 izdzīvojušajiem hospitalizācija nav nepieciešama.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...