Latviju ir Pāršalkusi ļoti bēdīga vēsts… No Koronana izraisītajām komplikācijām miris Latvijā atpazīstams cilvēks

Diemžēl skumji, bet Latviju ir pāršalkusi ļoti nepatīkama un skumja vēsts. No Covid-19 izraisītajām komplikācijām ir miris Latvijā pazīstamā basketbolistas Jāņa Strēlnieka Eirolīgas kluba Maskavas CSKA galvenais un pazīstamais ārsts Romans Abžeļivovs. Tā oficiālajā tīmekļa vietnē paziņoja basketbola kluba vadība. Jau tika vēstīts, ka viņš pazīstams kā ļoti labs cilvēks.

Konkrētajā paziņojumā ir teikts : “Mēs esam zaudējuši ne tikai lielisku un fantastisku draugu, bet arī mūsu izcilo ārstu Abžeļilovu. Diemžēl viņa organisms izmisīgi cīnijās, taču dēļ koronavīrusa izraisītās infekcijas un to komplekācijām galā tā arī netika.”

Tāpat ir jāņem vērā, ka Eirolīgas un Vienotās čempiones CSKA slavenajam ārstam bija tikai 44 gadi. Diemžēl ģimenē palika divi bērni ar māti, kas konkrēto situāciju padara tikai vēl skumīgaku. Viņš konkrētajam CSKA klubam pievienojās vēl nesenajā 2014. gadā Tieši tad bija tas brīdis, kad klubs divas reizes pēc kārtas uzvarēja Eirolīgā un piecas reizes pēc kārtas uzvarēja Vienotās līgas turnīrā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka pašam Strēlniekam ar CSKA ir vēl spēkā esošs līgums arī uz nākamo sezonu. Tomēr pats basketbolists varētu pamest šo konkrēto vienību jau pēc šīs sezonas, kas liek uzdot daudz jautājumu.

Lasi vēl : No nākamā gada maksāsim jaunu nodokli! Tā ir atklāta ņirgāšanās par visiem iedzīvotājiem

loading...