Atklājas nepatīkamas detaļas par Liepājā nonāvēto 15 gadīgo meiteni…

Pagājušajā sestdienā notika traģiska autoavārija, kurā mira 15 gadus jaunā Liepājiniece Elīna. Avāriju esot izraisījis pirms trijiem gadiem mežā pazudušā un bojāgajušā piecgadīgā Ivana Berladina tēvs Alekesejs – Tā ziņo portāls infoliepaja.lv Jauns.lv jau rakstīja, ka 30. Maija avāriju Laboratorijas ielā Tosmārē vadīja 31 gadus vecs autovadītājs 2.56 promiļu reibumā. Negadījumā cieta pilnīgi visi mašīnā esošie cilvēki, tajā skaitā vadītajs un nepilngadīgās meitenes.

Viena no šīm meitenēm – Elīna, mira notikuma vietā. Divas nepilngadīgas meitenes, kuras brauciena laikā sēdēja automašīnas aizmugurē guvas ļoti smagas trauma, lielākoties kaulu lūzumi. Viņa nekavējoties tika nogādātas uz slimnīcu, bet blakus šoferim sēdošajai Elīnai ārsti vairs nekādīgi nespēja palīdzēt. Arī pats autovadītājs nokļuva slimnīcā, taču ar to viss stāsts nebeidzas.

“Tur visi cilvēki esot bijusi alkohola reibumā, taču mirusī meitene esot vienīgā, kas bijusi skaidrā,” stāsta vietejā iedzīvotaja. Pēc vairāku vietējo stāstītā, vīrietis gribējis palielīties jauno meiteņu priekšā, ziņo TV3 raidījums “Degpunktā.”

InfoLiepaja.lv galvenā redaktore Jeļena Osipova mirušo meiteni pazina ļoti labi. Elīna ne tikai piedalījās dažādos labdarīas projektos, bet arī viņu meitas bija labas draudzenes. Nežēlīga likteņa ironija, bet Elīna dzīvoja kaimiņos bojāgājušajā Ivana ģīmenei, kurš mira pirms trim gadiem.

Viņa stāsta : “Oficiāli apstiprināts, ka pie avarējušā auto stūres bija Aleksejs Berladins vēl nav. Tomēr mēs, Liepājinieki viens otru pazīstam un zinām visu, kas šeit notiek. Varat droši rakstīt, ka pie stūres bija Aleksejs, atsaucoties uz InfoLiepaja.lv”

Jāņem vērā, ka šāds pavērsiens nebija gaidāms, tomēr pašlaik tiek skaidroti notikušā apstākļi un kāpēc vairākas nepilngadīgas meitenes atradās mašinā, kopā ar tik vecu vīrieti. Nemaz neņemot vērā, ka pie stūres sēdies bojāgājušā Ivana tēvs, kas liek uzdot ļoti daudz jautājumu.

Lasi vēl: No nākamā gada maksāsim jaunu nodokli! Tā ir atklāta ņirgāšanās par visiem iedzīvotājiem

Avots

loading...