Linda Mūrniece pēkšņi nāk klajā ar paziņojumu visai Latvijai un atklāj, ko ļoti nepatīkamu par Olgu Kambalu

Pavisam noteikti lielākā daļa jau zina to, kas tad notika iepriekš ar visu lielo Olgas Kambalas Čuhņas skandālu, kas aizsākās no Dobeles Dzirnavnieka puses. Protams, ka daudzi to visu uztver kā joku, tomēr tikpat lielai daļai tas ir aizvainojums. It īpaši tiem, kuri nāk no Dobeles, vai tur dzimuši. Kurš gan būtu priecīgs, ja Jūsu vietu nosauktu par čuhņu? Taču drīz vien pēc šī skandāla, uzvirmoja daudz dažas lietas par Olgu un šajā saistībā neklusēja arī slavenā Linda Mūrniece, kura gribēja parādīt visai Latvijai dažas nepatīkamas lietas par Olgu, ko agrāk nemaz nebija minējusi.

Protams arī pati Olga nav bez vaina. Tas viss sākās ar to, ka it kā nejauši nosaukusi Dobeli par čuhņu un no turienes visa aizgāja tālāk, ļoti, ļoti ātri. Paši to vēl noteikti atceraties. Šajā saistībā bijusī ministre un uzņēmēja Linda Mūrniece sociālajā tīklā Facebook dalījās savā pieredzē ar Olgu, jo bija saņēmusi sveicienus no Dobeles Dzirnavnieka aiz kā tas viss aizsākās. Viņai šeit ir ko teikt, jo saskārās ar Olgu un situācija nebija no tām tīkamākajām, tāpēc beidzot nolēmusi to atklāt.

Viss ir aizsācies ar to, ka cilvēki zem Facebook ieraksta komentāriem sāka publicēt savas domas par Olgu un viņas uzvedība. To pamanīja arī Linda. Viņa sāka lasīt komentārus un drīz vien nolēma, ka arī viņai vajadzētu pastāstīt savu stāsta daļu. Tāpēc Mūrniece beidzot atklājusi savu personīgo pieredzi, kura nemaz nav patīkama. Izrādās, ka tieši Olga Kambala bija sabojājusi Lindai ļoti svarīgu un nozīmīgi notikumu! “Viņa man sabojāja viesnīcas karogu noņemšanu, kā arī visiem maniem tuvajiem draugiem, kas par to bija noraizējušies.”

Mūrniece stāsta : “Šis viss notikums bija ļoti dārgs un jau labu laiku plānots, tomēr neskatoties uz to visu, tas vienalga tika sabojāts. Draugi pēc tam pat vairs negāja atpakaļ lielajā zālē, jo nevēlējās būt kameru priekšā. Tomēr viņai neko citu kā kameras nevajag, tas viss priekš viņu pārraides.”

Viņa atbildēja arī uz citu komentāru minēdama : “Es iepriekš ilgu laiku maksāju par šo “silikona” seju. Sēžot viesnīcā, kad bija pandeemijas laiks, man uzdāvināja n gadus smirdīgas smaržas. Taču dēļ pandeemijas, viņi gulēja viesnīcā. Tā kļuva par kaut kādu filmēšanas vietu. Jo visur apkārt kameras un vēl kad sākās filmēšanas man bija neērti teikt, ka prezidenta numuriņā tik ļoti nevajadzētu visu piemēslot. Beigu beigās pati visu pēc viņiem vācu un tas bija sāpīgi. Kaspars to nedarīja, viņš ir jauns un kārtīgs vīrietis.”

loading...