Sieviete kas pārtiek no suņu barības

Sieviete-kas-partiek-no-1

Jāsāk ar to ka sievietes vārds  ir Viktorija un stāsts sākās ar to, ka  viņa vēlējās nogaršot vienu gabaliņu no sausās suņu barības, jo vienkārši gribēja saprast kā tas viss varētu garšot. Pēc šīs reizes, viņa saprata, ka tas nav nekas briesmīgs un pat samērā garšīgs tāpēc viņa sunim nopirka vēl dažādus maisus ar dažādu sauso barību un pati no katras pakas ielika sev šķīvi, kur visus nobaudīja.

Jūs laikam būsiet šokā, bet viņa teica, ka neko labāku par suņu barību nav ēdusi…

Sieviete-kas-partiek-no-5

Viktorija pati atzīst, ka nav diez ko sajūsmā par cilvēka reakciju, bet tomēr pasaulē ir tāda profesija, kur paši cilvēki pārbauda un pat nogaršo ēdienus, kas tiek gatavoti dzīvniekiem. Tāpēc viņa tur nesaskata nekādu problēmu. Viņa atzīst, ka viss ir cilvēku uzskatā, cilvēki vienkārši nepieņem to, ka es ēdu ēdienu, kas paredzēts sunim, tāpēc lielākā cilvēku daļa sauc mani par slimu un stulbu. Jo kā gan vispār cilvēks var ēst kaut ko tādu, kas ir paredzēts dzīvniekiem!

Sieviete-kas-partiek-no-8

Viktorija esot nogaršojusi pat suņu ēdienu, kas ir no bundžām, jeb es teiktu vienkārši slapjā gaļa, jeb slapjā barība 😀 Lai vai kā, Viktorija atzina, ka šis viņai galīgi negaršojot un viņa pieturas pie standarta – suņu sausās barības.  Viktorija mums pastāstīja atgadījumu, kurā tikās ar kādu jaunu puisi,  viņi esot tikušies restorānā, tomēr viņa atteikusies ēst gaļu, jo pateikusi ka tā izskatās pretīgi un negaršīgi. Puisis esot jautājis ko tad viņa vēlas ēst un viņa atbildējusi, ka suņa barību. Puisis kā pusis nevilcinādamies aizgājis uz tualeti un tā arī nav atnācis atpakaļ.

Sieviete-kas-partiek-no-9

Viktorija pie visa šī jau sen ir pieradusi un vairs tik asi nereāģē uz cilvēka izteikumiem par viņu, tomēr atzīst, ka nosodīt cilvēku pēc tā, ka viņa ēd suņu barību – ir galīgi nepareizi. Mēs visi esam cilvēki un mēs katrs varam izvēlēties ko un kā ēst. Protams tas nebūtu ētiski, ja ēstu suņu barību piemēram darbā, vai sabiedriskā vietā, bet mājās es to droši var darīt un daru katru dienu.

loading...