Ja Tu bieži pamosties naktīs, lai dotos uz Tualeti, Tevi var piemeklēt pēkšņa nāve! Kā no tā izvairīties?

Brīdinājums tiem, kas parasti pieceļas pusnaktī vai agri no rīta, lai aizietu uz tualeti –  Jums ir jāņem vērā “3 svarīgas brīdinājums pazīmes!”. Kāpēc tas ir svarīgi? Tas ievērojami samazina risku, pēkšņai negaidītai nāvei. Mēs bieži dzirdam stāstus, ka persona, kas izskatās ļoti veselīgi, pēkšņi nomira naktī. Iemesls ir tam, ka tad, kad cilvēks pamostas naktī, lai dotos uz tualeti, tas parasti tiek darīts steigā. Pieceļoties stāvus pārāk ātri no guļus stāvokļa izraisa nepietiekamu asins plūsmu uz smadzenēm. Tieši tāpēc ir jāievēro 3 punkti, kuri ir ļoti svarīgi, lai no šādām situācijām izvairītos!

Pats svarīgākais, tikko pēc pamošanās naktī – nekādā gadījumā necelieties strauji augšā. Attaisiet acis un lēnām celieties sēdus, pretējā gadījumā asa ķermeņa stāvokļa maiņa, var ietekmēt asinsriti Jūsu smadzenēs, tādējādi izraisot sirds mazspēju, kas cenšas sūknēt asinis līdz Jūsu smadzenēm, bet tas vienkārši neizdodas!

Ja esat tā persona, kas bieži pamostas nakts vidū un skrien uz tualeti, tas Jums noteikti jāņem vērā trīs punkti, kas būs aprakstīti zemāk. Ja esat persona, kurai nav šādu problēmu – Ieteicams arī izlasīt Jums, jo Jūs nekad nevar zināt, kas notiks nākotnē!

1. Pats svarīgākais – tikko, kad esat pamodies, nekādā gadījumā necelieties augšā. Paguliet gultā, guļus pozā vismaz vienu minūti! 2. Tad, pagājusi viena minūte, lēnām celieties un apsēdieties sēdus pozā uz savas gultas! 3. Šādā pozā sēdiet aptuveni vienu minūti un lēnām celieties kājās!

Ar šāda veida darbībām, Jūs necietīsiet no nepietiekamas asinsrites Jūsu smadzenēs, samazinot iespēju ar pēkšņi negaidīto nāvi. Paldies par jūsu vērtīgo laiku un Dalīties ar šo informāciju ar ģimeni, draugiem un mīļajiem. Tas var ietekmēt jebkuru , neatkarīgi no vecuma.

loading...