Jauni un Superīgi gadžeti

Super-Gadzeti--1

Ņem atskaņotāju līdzi peldbaseinā. Ūdenizturīgi atskaņotaji ir bijuši nopērkami jau agrāk, taču Ecoxgear ražotais Ecoxbt turpina skanēt pat pēc desmit stundu atrašanās ūdenī. Netīšām izmests no laipas tas uzpeldēs, un arī mūzika turpinās skanēt, jo Ecxbt ar Bluetooth starpniecību ir savienots, piemēram , ar mobilo telefonu. Toties tas nozīmē 10-100 metru  attāluma ierobežojumu. Cena 100 euro.

Super-Gadzeti--3

 Netīšām izmests no laikas tas uzpeldēs, un arī mūzika turpinās skanēt, jo Ecxbt ar Bluetooth starpniecību ir savienots, piemēram , ar mobilo telefonu. Toties tas nozīmē 10-100 metru  attāluma ierobežojumu. Cena 100 euro.

Super-Gadzeti--4

Ceļā no akas uz mājām saule attīra ūdeni. Amerikāņu dizaineri Raiens Linčs un Marks Triests izgatavojuši mazattīstības valstīm paredzētu maisu, kas attīra ūdeni, piemēram , laikā kamēr to nes no akas mājās. Maiss ūdens dezinfekcijai izmanto Saules ultravioletos starus, pastirpinot to iedarbību.

Super-Gadzeti--5

Spēlē gaismu Tetri. Savulaik iecinīto datorspēli Tetris tagad var uzspēlēt arī viesistabā. Tetris Lights ir apgaismes lampas, ko saliek citu uz citas līdzīgi spēles figūrām. Viena no tām jāpieslēdz kontakligzdai, bet pārējās sāk spīdēt tiklīdz uzliek uz kādas no apakšā esošajām figūrām. Gaismas blokus katrs var izkārtot pēc savas patikas. Cena 45 Euro.

Super-Gadzeti--6

Ola izvārās pati. Krievu dizaina birojs Kian ir demonstrējis jauno koncepciju Gogol Mogol. Tas ir neliels kartona apvals, kurā ielikta olas izvārās. Apvalku veido trīs slāņi : katalizators, mebrāna, un tā dēvētais gudrais materiāls. Paraujot aiz cilpiņas, tiek izvilkta membrāna, kas vienu no otra atdala abus pārējos slāņus. Sākās ķīmiskā reaksijas , izdalās siltumas un ola tā rezultātāk tiek nevainojami izvārīta.  Diemžēl cenu neatradu, bet pats labprāt būtu viens no šī produkta lietotājiem. Izskatās interesantāk nekā darbojas.

Super-Gadzeti--7

Zambijā top ekoloģiski bambusa divriteņi par diezgan ‘’lētu’’ cenu, tik ‘’lētu’’ , ka visi tos varētu atļauties. Vācu velosipēdu ražotājs Zuri Zambijā būvē velosipēdus ar bambusa rāmi. Bambusu ievāc, kad tas ir audzis trīs gadus, pēc tam izaltē un izvēlas labākos stublājus. Divriteņa savienojuma elementi ir izgatavoti no alumīnija. Pagaidām velosipēdu ražošana nodrošinājusi darbu 25 Zambijas iedzīvotājiem, kas ir neticami augsts, ka pilnīgi di** gribās. Pilnais produkta nosaukums ir Zuri Bike, un tā cena ir tikai ap  2500 Euro. Vari arī iečeko www.zuribikes.com .

loading...