Iemīlējās Mafijas Bosā

Iemilejas-Mafijas-Bosa-1

Sievietes vārds paliek anonīms, bet viņai bija  dienasgrāmata, kurā aprakstīts mafijas boss un viņa tuvākie draugi.  Pēc nozieguma pazīmēm varēja secināt, ka viss ko šī sieviete bija rakstījusi,  visticamāk bija patiesība, jo viņa tikusi nogalināta un iezīmēta, kā pārējie  nogalinātie,  pēdas liecināja par konkrētu mafiju.

Iemilejas-Mafijas-Bosa-2

Sieviete bijusi tuvs draugs vienam no galvenajiem Meksikas mafijas bosiem, viņa pati bijusi iesaistīta mafijā, ko varēja spriest pēc viņas rakstītās dienasgrānatas. Viņa vēlējusies izstāties , taču izstāties nav iespējams.

Iemilejas-Mafijas-Bosa-3

Vispār kā policija atrada šo dienasgrāmatu ? Viņas dzīvoklis bijis izdomolēts un sieviete tika atrasta savā dušā ar šāvienu galvā,  pirmā stāva grīdu bija klājis benzīns, bet tā kā kaimiņi bija dzirdējuši šāvienu tā kaimiņi skrējuši uz pretējo māju mēģinādami saprast,  kas notiek, viss ko viņi paspēja redzēt bija melns  busiņš bez numura zīmēm, kas milzīgā ātrumā aiztraucies prom.  Acīmredzot viņi gribējuši nosiltināt visu viņas māju, bet kaimiņi esot iztraucējuši.

Iemilejas-Mafijas-Bosa-4

Taču pats galvenais stāsts ir tas, kāpēc viņa tikusi nogalināta. Kā ticis aprakstīts viņas dienasgrāmātā, ka viņa iemīlējusies mafijas bosā un tas bija tikai laika jautājums,  kad viņš to nojautīs. Mafijas starpā nevar būt nekādu savstarpēju jūtu vai emociju,  ja tiek izrādītas īpašas jūtas un mēģinājumi pavest otru mafijas biedru un intīmām lietām, par to draud sods. Tas skaidrojams tikai ar to, ka tev jāklausa augstākā pavēles,  ja tu to nedari,  tu tiec sodīts.  Tas pats ar jūtām un emocijām,  viss kas jādara ir jāklausa “augstākā” pavēles un nekas cits.

Iemilejas-Mafijas-Bosa-5

Diemžēl šīs sievietes stāsts bija acīmredzams, viņa dienasgrāmatā aprakstīja, ka vairākas reizes mēģinājusi galveno mafijas bosu iegrožot taču nekas nav sanācis. Boss pret viņu bija skarbs, bet piedraudējis, ja sekos vēl viena reize tad viss ies, tā kā tam jānotiek. Diemžēl viņa mēģināja vēlreiz uzrakstīdama viņam mīlas vēstuli apzinādamies, ka drīz mirs. Šis arī bija pēdējais ieraksts viņas dienasgrāmatā, kas tika paslēpta zem gultas matrača.

Iemilejas-Mafijas-Bosa-6

Taču pateicoties viņas detalizētajiem aprakstiem viņa ir palīdzējusi Meksikas policijai un FIB sagūstīt vairākus šī mafijas bosa tuvākos draugus,  par kuriem arī ticis daudz rakstīts viņas dienasgrāmātā. 

loading...