Ķīna paziņojusi ļoti svarīgu paziņojumu visai pasaulei

Pasaulē joprojām turpinās milzīgā koronavīrusa Covid-19 pandēmija, kas nozīmē lielus draudus ikvienam cilvēkam jebkurā pasaules malā. Labākās ziņas ir tādas, ka Ķīnā ir apstiprinātas pirmās zāles, kuras ir paredzētas korona vīrusa Covid-19 ārstēšanai. Šādu informāciju ziņo oficiālā mediju vietne sciencetimes.com.

Konkrētajam zāļu ražošanas procesam ir piekritusi pat Ķīnas nacionālā medicīnas produktu administrācijas, kas nozīmē, ka pasākums tik tiešām ir oficiāls un beigās Ķīnas spēs palīdzēt citām pasaules valstīm. Pašlaik tiekot cerēts, ka konkrētais medikaments varēs izārstēt koronavīrusu, kurš plosās teju pa visu pasauli.

Ķīnas Taidžouu pilsētas galvenā pašvaldība pavēstīja, ka Ķīnas milzīgakais farmācijas uzņēmums ar nosaukumu “Hisun Pharmaceutical” ir radījis pirmos oficiālos medikamentus, kas ir apstiprinātas zāles priekš koronavīrusa ārstēšanas.

Jau pašlaik pēc Ķīnas zinātnes un vairāku tehnoloģiju ministrijas datiem, šīs ir vienas no trīs zālēm, kuras izmēģinot ir parādījušies pozitīvi rezultāti konkrētā vīrusa ārstēšanai. Tās ir lielas ziņas ne tikai Ķīnai, bet visticamāk arī visai pasaulei.

Konkrētais pretvīrusa preparāts ir uzrādījis pozitīvus rezultātus. Tika veikts klīniskais pētījums “Šeņdžeņā” kurā piedalījās kopumā 70 pacienti, kuriem ir vīruss. Šajā pētījumā arī noskaidrojās, ka šīs zāles tik tiešām ārstē, tomēr tikušas fiksētas arī nenozīmīgas blaknes, par kurām neesot jāuztraucas.

Avots

loading...