Mazais puika ezera krastā pamanīju, ko aizdomīgu. Pēc brīža visa pilsēta steidzās turp!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Iedomājaties, ka vienkāršas pastaigas laikā Jūs atklātu kaut ko tādu, kas pāršalktu visas valsts ziņas kanālus? Tieši šādi gadījās kādam puikam Igaunijā, kas pie Kurtu ezera pamanīja ļoti savdabīgas pēdas. Puika bija pamanījis, ka pa mežu, kuru viņš staigāja bija samērā izteikta līnija, pa kuras taisni neauga neviens koks, šis gabals ļoti izcēlās uz pārējo fonu, jo visu apkārt bija koki, bet šajā mazajā vietā nebija, šis veidojums veda līdz pat ezera malai, taču pie ezera malas puika tā arī neko neieraudzīja.

 Kāds puika, pastaigājoties ar saviem vecākiem gar Kurta ezeru Igaunijā pamanīja dīvainu tukšuma līniju starp kokiem.   Šī tukšā līnija izskatījās kaut kam paredzēta, taču pieejot klāt pie ezera, nevarēja saprast kāpēc pēdas iet tieši līdz ezera malai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Puika paņēma rokās koka stumbru un pabakstīja tuvējo zemi pie ezera krasta, viņš uztaustīja milzīgu metāla gabalu, ko pēc brīža jau paspēja nokasīt nost. Brīnumaini pārsteigs viņš steidzās savu atklājumu pastāstīt saviem vecākiem un pārējiem cilvēkiem ar kuriem devās pārgājienā, drīz vien darbi varēja sākties un tas, ko šie cilvēki izvilka, ir vienkārši pārsteidzoši.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šķir nākamo lapu uz lasi raksta turpinājumu!

loading...