Vai valstī ir tik milzīga nabadzība? Pesnionāre veikalā par pēdējāk kapeikām spēj nopirkt tikai vienu kartupeli!

Šo piedzīvojusi 3 bērnu māte Elizabete, kura arī par minimālo algu strādā lielveikalā, šo stāstu mums pastāstīja Elizabete.

Elizabete stāsta: “Šodien devos izņemt savu jaunāko bērnu no bērnudārza, vēlāk devos uz lielveikalu, lai iegādātos nepieciešamos produktus vakariņu pagatavošanai, kad pamanīju kādu gados vecāku kundzi nodaļā, kurā var iegādāties arī dārzeņus.

Viņai bija arī iepirkumu ratiņi, manuprāt, lai būtu vieglāk pārvietoties pa veikalu. Es nezināmu iemeslu dēļ, kādu laiku šo sievieti vēroju, viņa staigāja pie viena kartupeļa stenda un centās izvēlēties sev tīkamākus. Tad, kad izvēlējusies “īstos” viņa paņēma vienu kartupeli un ielika to maisiņā, un devās pie kases.” Pārdevēja arī bija lielā neizpratnē, tā paskatoties uz tanti sacīja:  “Ko? Viens kartupelis!?”

Tad cienījamā kundze sāka stāstīt kādēļ tā: “ Samaksāju visus komunālos maksājumus, nopirku man nepieciešamās zāles un maciņā palikuši daži centi.” viņa skaidri piebilda “ Šovakar būs jāiztiek ar ceturtdaļu no kartupeļa.” Un tās pat vēl nebija beigas!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...