Šis Nabaga Sunītis Ar Pēdējiem Spēkiem Bija Ticis Līdz Baznīcas Durvīm, Kas Notika Tālāk Ir Vistīrākais Dieva Brīnums!

Šis ir stāts par Odiseju, sunīti, kas ar pēdējiem spēkiem bija atnācis līdz baznīcas ieejas durvīm, kāpēc tieši šeit, neviens nezina, taču visi zina, ka tas ir Dieva brīnums. Šis viss atgadījums noticis pie kādas Gruzijas baznīcas, kur ārā bija apgūlies nevis sunītis, bet reāls skelets, kas šo skatu padarīja diezgan baisu. Sunītis bija tikai 2 gadus vecs, tas nav saņēmis ne pietiekami ēdienu, ne arī pienācīgu aprūpi, varēja redzēt, ka sunīts ar pēdējiem spēkiem un savu sirsniņu vēlējās dzīvot, par spīti tam, kādā stāvoklī viņš bija.

1

Tiklīdz veterinārārsti ieraudzīja Odiseju, viņiem bija milzīgas grūtības noteikt suņa šķirni, jo viss kas bija redzams, bija burtiski – kauli un āda, taču ārsti atzina, ka Odisejs visticamāk varētu būt boksera šķirnes miksējums. Suns bija pilnīgi izdilis, tas burtiski bija uz savas nāves sliekšņa.

2

Suns, kuram būtu jāsver vismaz 30kg, svēra tikai 12kg!

Vietējā palīdzības grupa ar nosaukumu “Enģeļi ir starp mums” brīvprātīgi pieteicās rūpēties par nabaga sunīti, kas bija pamests likteņa varai, viņi to ļoti bieži veda uz medicīnisko centru, lai pārbaudītu, ka Odisejam viss ir kārtībā. Šis stāsts ir izpelnījies milzīgu atsaucību internetā, pateicoties cilvēku grupai, kas rūpējās un palīdzēja šim patiesi skaistajam sunīti. Viena no sievietēm pamanot kādā stāvoklī ir Odisejs, vienkārši sāka raudāt : “Manā priekšā būtiski gulēja kaulu čupa, tas nebija suns”, stāsta kāda sieviete, par savu pieredzi ar šo sunīti.

3

Anna Klarka bija viena no “Eņģeļi starp mums” vadītājām, viņa bija viena no galvenajiem cilvēkiem, kas īpaši rūpējās par Odiseju. Kā viņa pati sacīja : “Sunītis ir ļoti mierīgs un pateicības pilns, taču varētu paiet kāds laiks, lai iepazītu un izprastu viņa personību.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...