Beidzot Globāli Ir Izveidota Pasaules Peņu Garuma Karte! Uzzini Cik Ir Vidējais Garums Katrā Valstī!

Beidzot internetā ir izveidota īpaša mājaslapa, kurā apkopoti dati par ereģētiem vīriešu dzimumlocekļu garumiem vairumā pasaules valstu. Karte veidota, apkopojot oficiālo statistiku, kas iegūta pēdējo sešu līdz divpadsmit gadu laikā. Saskaņā ar publiskotajiem rezultātiem secināms, ka visniecīgākie dzimumlocekļi ir vairākās Āzijas valstīs – Taivānā, Taizemē, Birmā, Ķīnā un Indijā, kur vidusmēra vīrietim locekļa garums erekcijas stāvoklī nedaudz pārsniedz 10 centimetru garumu.

Tomēr visīsākie loceklīši pasaulē, spriežot pēc apkopotās informācijas, ir dienvidkorejiešiem – viņu vīriešu dzimumlocekļu vidējais garums ir tikai 9,66 centimetri.

Izveidota-pasaules-1

Savukārt visgarākie locekļi pasaulē meklējami dažās Āfrikas un Latīņamerikas valstīs – tur rekordisti dzīvo Ekvadorā, Venecuēlā un Ganā, tomēr visus pārspēj Kongo iedzīvotāji, kuru dzimumlocekļu vidējais garums ir 17,93 centimetri.

Ja salīdzina mūžīgos aukstā kara pretiniekus ASV un Krieviju, kas gadu dekādēm ilgi ir mērījušās ar savu varenību, tad šeit pārāki ir krievi – viņu dzimumlocekļu vidējais garums ir 13,21 centimetrs, turpretī amerikāņiem jāiztiek vien ar 12,9 centimetriem.

Šķir nākamo lapu un uzzini par Baltijas valstu draudziņu garumiem!

loading...