Citrona, Medus Un Kurkuma Sejas Maksa! Tā Palīdzēs Pilnībā Attīrīt Seju No Saules Raibumiem, Kā Arī Noņemt Saules Apdegumus – Noderēs!

Nevienmērīgs ādas tonis, vecuma plankumi, saules plankumi, pinnes rētas, vasaras raibumi un hiper-pigmentācija ir viens no daudzām ādas problēmām, ar ko cilvēki cīnās. Norādot savus cēloņus un novērst tos, pirms tie sasniedz jūsu ādas virsmu ir ideāli, tas ne vienmēr ir praktiski.

Tomēr daudzi joprojām izvēlas pirkt ķīmiskās bāzes radītu produktu un atvieglināt savas pūles, taču tā vietā iegūst vēl sliktāku rezultātu, nekā vēlējušies, pie tam šim procesam seko līdzi vesela kaudze ar dīvainām un negatīvām blakusparādībām, taču mums ir risinājums! Dabīgs un mājās gatavos līdzeklis!

Hidrohinons ir ļoti strīdīga aktuāla ādas kopšanas sastāvdaļa. Lai gan tas ir pierādīts, ka tas kavētu jūsu ādas dabisko melanīna ražošanu, viela, ko izdala āda, lai aizsargātu sevi pret kaitīgo ultravioleto starojumu no saules, tas nenāk bez tās bīstamības.

Hidrohinons ļoti toksisks, un tādēļ var izraisīt nopietnu ādas kairinājumu, jo īpaši cilvēkiem ar jutīgu ādu vai alerģiju. Visbiežāk hidrohinons izraisa apsārtumu, niezi vai dedzināšanas sajūta – nevis to ko vēlaties.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā iegūt satriecošo līdzekli mājas apstākļos, bez papildu naudas izmešanas! 

loading...