Elpu aizraujošais baseins Singapūrā

Singapūra ir viena no galvenajām tūristu vietām, pateicoties dabas un cilvēku radītajiem brīnumiem. Šī valsts tiek uzskatīta par vienu no romantisma galvaspilsētām, lielā mērā pateicoties šim, cilvēku radītajam skaistumam.

Āra peldbaseini, tas nav nekāds retums, bet āra peldbaseins 57. stāvā, uz pieczvaigžņu viesnīcas jumta, tas jau ir kautkas iespaidīgs. Šis peldbaseins atrodas Singapūrā, “Sky park” viesnīcā un šī baseina nosaukums ir bezgalīgais baseins (Infinity pool).

Bezgalīgais, drošvien tāpēc, ka tas ir viens no lielākajiem peldbaseiniem pasaulē. Šis baseins sevī ietver neizsakāmas izjūtas, proti, peldēties, atpūsties un baudīt augstas klases šampanieti 57. stāvā.

Šis peldbaseins nav pieejams visiem hoteļa apmeklētājiem. Tas ir pieejams tikai tiem, kuri veic īpašu pasūtījumu savā numuriņa “paketē”, par to īpaši piemaksājot.

Būt uz ēkas jumta, ūdenī un dzert dārgu šampanieti, izklausas pēc saldākā sapņa. Tapēc ko tur sapņot, labāk apskatamies bildes.But-then-it-is-so-spacious-that-you-dont-feel-a-thing.-600x450The-magnificent-night-view.-600x373The-Sky-Park-is-actually-made-in-the-form-of-a-cruise-ship-perched-on-the-top-of-three-buildings-of-Maria-Bay-Sands.-600x450The-Infinity-Pool-at-the-Sky-Park.-600x450

loading...