Slimību profilakses un kontroles centrs nuprat ir paziņojis nopietnu ziņu – Tas var ietekmēt arī Tevi

Slimību profilakses un kontroles centrs ziņojis, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā ar bīstamo koronavīrusu inficējušies vēl 11 cilvēki. Pagājušajā diennaktī kopumā tika veikti 2445 testi ar Covid-19, un 11 no tiem apstiprināja infekciju.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka  6 pacienti no ārvalstīm (Francijas, Norvēģijas, Krievijas (tostarp 4 Ņižņij Kamskas hokeja komandas Neftehimik komandas locekļi)), no kuriem 3 pacienti ir kontakti un 2 cilvēkiem ir norīkoti Infekcijas apstākļu skaidrošana.

SPKC pārstāve Ilze Arāja norādīja, ka pretēji Kontinentālās hokeja līgas ziņojumiem SPKC rīcībā ir informācija par četriem, nevis septiņiem “Neftehimik” komandas dalībniekiem Lejas Nekamskā. Arī Rīgas “Dynamo” preses sekretārs Jānis Stepītis precizēja, ka komandā patiešām ir 4 pacienti, nevis 7.

Pēdējā dienā 1 pacients tika hospitalizēts Covid-19 dēļ. Šobrīd slimnīcā ārstējas kopumā 10 pacienti ar infekcijas slimībām, un visi pacienti cieš no mērenām slimībām. Līdz šim kopumā izrakstīti 209 pacienti.

Kopumā Latvijā tika veiktas 274 826 Covid-19 pārbaudes, un saslima 1459 cilvēki, no kuriem 1248 atveseļojās un 35 gāja bojā.

Avots

loading...