Iepazīšanās Valmierā: sapņu sieviete vai laika kavēklis?

Cropped photo of young lovers having romantic dinner and drinking red wine at home

Iepazīšanās Valmierā, iepazīšanās Rīgā vai iepazīšanās Parīzē – viss vienmēr sākas tik daudzsološi, bet beidzas tik necili – varbūt viņš no vienkārša galdnieka ir kļuvis pat nesasniedzamāks par valsts prezidentu? Un tu sāc domāt, vai tikai viņš nebūs apmaldījies mežā, pazaudējis savu telefonu vai arī kāda nelāga pārpratuma dēļ līdz nemaņai piedzēries? Vai gan tiešām nebūs atgadījies kas nelāgs? Galvā 1 minūtes laikā, šķiet, ienāk 100 neticamu domu. Un tāpēc, tā vietā lai atstātu visu viņa ziņā, tu visu nolem ņemt savās rokās.

Iepazīšanās Valmieras teātrī, Rīgas kafejnīcā vai Parīzes Monmartras katedrālē – lai arī cik maģisks vai vienkāršs nebūtu iepazīšanās sākums, viss vienmēr var aiziet pa pieskari. Turklāt īpaši tad, ja par šādu varbūtību nemitīgi raizējies. Tieši tik nepatīkami tas viss dažkārt beidzas: ”Paldies par izklaidi!”, zeme atveries! Diemžēl dzīves pieredze rāda, ka sieviete vīrietim mēdz būt tikai laika kavēklis, gaidot aiz horizonta parādamies ko labāku. Un lai arī visas vēlamies būt liktenīgās sapņu sievietes, reti kura atbilstoši arī uzvedas.

Turpinājumā sadarbībā ar iepazīšanās sludinājumu portālu dalder.lv apskatīsimies, uz kādiem grābekļiem mēdz uzkāpt sievietes, iepazīstoties un veidojot attiecības ar vīriešiem. Un lai nākamā iepazīšanās pieredze būtu saldāka, noskaidrosim, ko sievietēm lietas labā būtu vai nebūtu jādara.

Cropped photo of young lovers having romantic dinner and drinking red wine at home

Kāpēc viņš tā rīkojas?

Tik bieži skandētais teiciens “Viss ir tavā galvā!” no tiesas ir patiess. Jo attiecības mēs veidojam, balstoties pieņēmumos par to, ko mēs esam vai neesam pelnījuši. Ja nav nekādu robežu, nav jābrīnās, ja vēlāk tās visas tiek pārkāptas!

Tiesa, iepazīšanās laiks ir zelta rozēm kaisīts – tā vien liekas, ka viņš pats lieliski apzinās, ko drīkst un ko nedrīkst atļauties sievietes klātbūtnē. Tomēr pēc vairākiem iepazīšanās mēnešiem vai gadiem tomēr sieviete sāk izjust neapmierinātību – viņš nerīkojas tā, kā viņa uzskata par pienācīgu, pieklājīgu vai adekvātu. Bet sieviete neuzdrošinās aizrādīt.

Dažu sieviešu dzīves tik ļoti griežas ap savu vīrieti, ka viņas pilnībā aizmirst, ka attiecības veido 2 cilvēki – tajā skaitā, viņas pašas! Tā vietā, lai pajautātu: ”Kāpēc es pieļauju, ka viņš tā rīkojas? Kāpēc es samierinos?”, viņas turpina visu atbildību par savu laimi uzvelt uz vīrieša pleciem, bezspēcīgi jautājot:” Kāpēc viņš tā rīkojas?”

Te nu slēpjas pirmā mācību stunda – vīrieši atļaujas būt cūkas, jo sievietes ar to samierinās! Tāpēc neatkarīgi no tā, vai tā būtu iepazīšanās Valmierā vai Vašingtonā, ir vērts nospraust savas pašcieņas un labsajūtas robežas, vēl pirms tās tiek pārkāptas. Ja sieviete vīrieša dēļ gatava paciest visu, galu galā, var gadīties, ka viss patiešām būs arī jāpacieš! Turklāt beigās vīrietis tāpat zaudēs interesi – ja sievietei ir labi ar jebkādu vīrieti, kāpēc vispār censties?

 

Māksla atslābt

Nekas nevar laupīt pievilcību vairāk kā izmisums. Un tieši tā vīrieša acīs izskatās sieviete, kura nevar atslābināties un ļaut vīrietim uzņemties iniciatīvu. Tā ir sieviete, kura nemitīgi uztraucas par to, ko par viņu domā tikko iepazītais vīrietis, kas gatava staigāt uz pirkstgaliem, lai tikai viņu pārlieku neapgrūtinātu tā vietā, lai liktu saprast, ka uz pirkstgaliem jāstaigā viņam. Vairāk par visu viņai grūtības sagādā vārdiņš “nē”, jo citādi vīrietis atradīs citu. Viņai neienāk prātā, ka arī viņa varētu iepazīties ar kādu galantāku vīrieti, kurš viņas “nē” cienītu.

Šī sieviete jūtas ļoti saspringta, jo vēlas zināt, uz kurieni ved iepazīšanās un attiecības. Viņa pārlieku satraucas, tā vietā, lai ļautu vīrietim uzņemties atbildību par iepazīšanās ritma uzstādīšanu un vienkārši izbraudītu kopā pavadīto laiku. Ja pirmā iepazīšanās notiek Valmierā, sieviete satraucas, vai viss aprausies šeit, vai arī abi kopā satiksies vēl kaut kur.

Sieviete, kura apzinās savu vērtību, neuztraucas par to, vai vīrietis kaut kur pazudīs. Viņa labi zina, ka uztraukties vajadzētu viņam – ja viņš nebūs pietiekami izlēmīgs, viņš riskē šo sievieti pazaudēt! Un lai arī nenoliedzami var būt bēdīgi, ja simpātisks vīrietis nozūd no redzesloka, viņa zina, ka tas vēl nebūs pasaules gals.

Tāpēc, ja sarunāts nākamais iepazīšanās randiņš Valmierā, Rīgā vai Parīzē, ir laiks beidzot atslābt! Vīrietis nav muļķītis, kurš pats nav spējīgs plānot tikšanās reizes un pacelt attiecības līdz nopietnu attiecību statusam un ģimenes veidošanai. Un ja vīrietis arī būtu tik nespējīgs vai to nevēlas, kāpēc lai sievietei viņš būtu vajadzīgs?

Sievietes, kuras laupa vīrietim iespēju uzņemties iniciatīvu, galu galā, laupa viņa vīrišķību. Sieviete, kura nespēj gaidīt, kad vīrietis pats pēc savas iniciatīvas atklās jūtas, izdara pārāk lielu spiedienu. Šī sieviete šķietami netic, ka viņa patiesi vīrietim patīk, tāpēc to jāizvelk ārā gluži kā ar knaiblēm tā vietā, lai mierīgi ļautu vīrietim savas simpātijas apliecināt ar darbiem un vārdiem paša izvēlētā laikā. Tiesa, tas nenozīmē, ka sievietei būtu jāiejūtas mūžīgās gaidītājas Solveigas lomā – ja vīrietis sievietei neko nav spējīgs dot, šāds vīrietis sievietei nav vajadzīgs.

 

Kad laimei vairs nav vietas

Mūsdienās iepazīšanās portālos iespējams uzmeklēt visdažādākos randiņu kandidātus pāris minūšu laikā. Tomēr pirms vienoties par satikšanos Valmierā, Parīzē, Liepājā vai jekbur citur pasaulē, sievietei ir vērts atcerēties, ka tikšanās jēga nav iepatikties, bet gan kopā labi pavadīt laiku. Tā vietā, lai prātotu: ”Vai es viņam patīku?”, ir vērts pārdomāt: ”Vai viņš patīk man?”

Sieviete, kuru vīrieši uztver tik vien kā par laika kavēkli, bieži vien vispār nepievērš uzmanību tam, vai viņa kopā ar konrēto vīrieti jūtas laimīga. Šādas sievietes ir gatavas līdz kapa malai dzīvot kopā ar alkoholiķi, emocionāli un fiziski varmācīgu vīrieti vai vīrieti, kurš sagādā vairāk bēdu kā iepriecinājuma. Viņas neatkāpsies pat tad, ja vīrietis viņas nekaunīgi krāps.

Līdz ar to šī sieviete vairs vīrietim nesaistās ar nekādu izaicinājumu – viņa būs vienmēr pieejama un blakus, lai arī kas nenotiktu! Šādu sievieti pazaudēt nav iespējams! Tāpēc arī vīrietis noraujas kā suns no ķēdes, kad vien ienāk prātā.

Sieviete, kurai vairāk rūp vīrieša, nevis sava labsajūta, nemitīgi uztraucas par to, vai vīrietim viņa patīk un vai viņš ar viņu ir apmierināts. Tāpēc, lai iepazīšanās un attiecības nestu lielāku gandarījumu un apmierinātību, ir laiks padomāt pašai par savu laimi! Izvēloties vīrieti, būtu sev jāpajautā: “Vai viņš mani var darīt laimīgu?“.

 

Sieviete, kurai ir sava dzīve

Iepazīšanās portāli ir kā ātra izeja no garlaicīgas dzīves – it kā visu varētu atrisināt iepazīšanās Valmierā, Kuldīgā vai jebkurā citā pilsētā. Sieviete, kura nedēļas nogales rezervē vīrietim vēl pirms viņš viņu uzaicinājis uz randiņu, ir ļoti pārsteidzīga, turklāt tas parāda, ka pašai nav savu plānu. Aizraujoša var būt arī grāmatas lasīšanas pie jūras, ja vien sievietei tas sagādā prieku. Ne jau vienmēr tam jābūt kam gluži grandiozam.

Par sevi nepārliecināta sieviete, pat ja vīrietis viņai piezvana pēdējā brīdī, ir gatava atcelt tikšanos ar draudzenēm, pilašu nodarbību, vecmāmiņas apciemojumu un pat ilgi gaidīto ārsta apmeklējumu. Jo, nedod Dievs, vinš nevarēs pagaidīt vai satikties citu dienu! Visa viņas dzīve grozās ap vīrieti, uzskatāmi demonstrējot, ka pašai pret saviem plāniem sievietei nav nekādas cieņas.

Sieviete, kurai ir sava dzīve, vīrieša priekšā nestāv kā ubags ar izstieptu roku, gaidot, kad nu beidzot sapņu princis viņas dzīvi padarīs dzīvošanas vērtu. Viņai ir savi mērķi un tie neaprobežojas tikai ar randiņiem un vīrieša ievilkšanu savos tīklos. Šī sieviete neļaus sev kāpt uz galvas. Lai arī viņa var iedot otro iespēju, uz trešo vīrietis var necerēt.

Ievieto iepazīšanās sludinājumu un relax!

Dalder.lv piedāvā atsevišķu iepazīšanās sludinājumu dēli Valmieras pilsētā un citos Latvijas novados. Iepazīšanās sludinājumus šeit publicēt iespējams bez maksas. Un lai iepazīšanās Valmierā vai jebkur citur pasaulē nestu tīkamākus augļus kā līdz šim, kāpēc gan beidzot neatslābt un neatstāt visu viņa ziņā? Ja vīrietis vēlas satikt sievieti, nekas viņu nevar apturēt! Un ja arī otrā vai trešā tikšanās nesekotu – neskrien viņam pakaļ! Lai jau ar to tas viss arī laimīgi beidzas! 

Vīrietis radīts, lai iekarotu sievieti. Un ja gribas šo dinamiku mainīt, uzņemoties iekarotāja lomu, ir vērts iemācīties vismaz kādu zelta mantru, piemēram, “Ja viņam to nevajag, arī man nevajag”, “Keep calm and stay out of drama” (tulk. “Esi mierā un izvairies no drāmas”) vai “I don’t chase, I attract” (tulk. “Es nedzenos pakaļ, bet pievelku”). 

Gluži kā zieds piesaista bites, tā arī sieviete radīta, lai pievilinātu savu vīrieti. Un ne jau ar agresīvu pakaļdzīšanos, bet gan vienkārši esot, smaržojot un baudot dzīvi. Tāpēc ievieto iepazīšanās sludinājumu un tici, ka īstais vīrietis tevi noteikti atradīs un vaļā nelaidīs!

loading...