Kāpēc tas ir slēpts no sabiedrības? 10 lielākie vēža cēloņi, ko mēs lietojam ikdienā!

Lielākā vēža cēloņu daļa nav publiski paziņota, tāpēc farmācijas rūpniecība turpina gūt labumu no šīs skarbās slimības, apgalvo alternatīvās tīmekļa vietnes. Viņi ir publicējuši intriģējošu šo produktu sarakstu. Apskatiet tos:

1. Hormoni gaļā un pienā Lielākajai daļai lauksaimniecības dzīvnieku mākslīgie hormoni tiek piešķirti kā pārtika, lai tie iegūtu lielāku svara, līdz ar to vairāk piena un gaļas. Šie mākslīgie hormoni izraisa iekaisumu, depresiju, vēzi un daudzas citas slimības.

2. Mammogrāfija, rentgena stomatoloģija, lidostas skeneri Vai jūsu mammogrāfijas tehniķis kādreiz tev teicis, ka jums vajadzētu uzlikt aizsargapvalku pār krūtīm, pirms viņi dodas ārā no biroja? Nu, viņiem vajadzētu būt, jo tie ir šie nāvējošie stari, kas izraisa vēzi, un jūs nācāt, lai to apturētu vai reaģētu laikā.

3. Alumīnijs dezodorantos un pretsviedru līdzekļos (un ķīmiskajās vielās)
Vairumā gadījumu krūts vēzis notiek augšējā kvadrantā, tuvu padusei, tieši uz vietas, kur mēs pielietojam alumīnija saturošos dezodorantus. Tāpēc ieteicams izmantot pašmāju vai organiskos dezodorantus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...