Pirms svētkiem “LIDL” izplatījis ļoti steidzamu paziņojumu visiem veikala apmeklētājiem Latvijā

Jāņem vērā, ka esošais svētku laiks ir tik tiešām sarežģīts, jo visiem jāievēro dažādi noteikumi un tas pats attiecas arī uz lielajiem veikaliem, nemaz nerunājot par pašiem tirdzniecības centriem. Šajā gadījumā, kas attiecas uz svētku dienām, klajā ar svarīgu paziņojumu nākuši klajā Lidl veikali, lai visiem būtu skaidrs, kas tad īsti notiks tālāk! Jo kā zināms, lai arī pagājuši jau vairāki mēneši kopš Lidl ir atvēries, joprojām ir novērojaams salīdzinoši lielas cilvēku rindas pie šiem veikaliem, kas liek noprast, ka cilvēkiem tik tiešām šeit ļoti patīk iepirkties, taču laiks ķerties klāt pie svarīgakā!

“Lai samazinātu nevajadzīgu drūzmēšanos un nodrošinātu visiem klientiem pēc iespējas labāku un patīkamāku iepirkšanos, visi Lidl veikali Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās strādās no pulksten 7:00 līdz 23:00, kas ir tik tiešām priecīgs paziņojums visiem veikala apmkelētājiem.” Tas skaidrojams ar to, ka svētku laikā cilvēki mēdz iepirkties pašā pēdējā brīdī, kā arī dāvanas cenšas paspēt iegādāties līdz pašam pēdējam svētku brīdim, tāpēc ir svarīgi, lai darba laiks būtu maksimāli ilgs un cilvēki varētu novērtēt patīkamo iespēju paspēt uz veikalu agri no rīta, vai vēlu vakarā un iegādāties sev nepieciešamo lietu vai dāvanu.

Pašlaik Latvijā ir atvērti jau 17 Lidl veikali, tomēr skaits drīzumā pieaugs, jo visā valsts teritorijā būvējās vēl vairāki Lidl veikali. Pašlaik esošie veikali, kuri ir vaļā, 8 no tiem atrodas Rīgā, 1 Liepājā, 1 Ventspilī, 1 Tukumā, 1 Jelgavā, 1 Ogrē, 1 Jēkabpilī, 1 Rēzeknē, 1 Daugavilī un Valmierā. Tomēr šis skaits jau pavisam drīz palielināsies.

Tāpat jāatgādina, ka ātram un epidemioloģiski drošam veikala apmeklējumam iesakām atcerēties, ka iepirkšanās notiktu daudz ātrā, ja uz veikalu dotos tikai viens cilvēks no mājsaimniecības. Tāpat noteikti jāatceras, ka vecākiem ar mazuļiem un maziem bērniem vairs netiek dota priekšroka. Stāvot rinā vienalga ir jāievēro divu metru distance.

Jāatceras arī tas, ka esošajā situācijā ieteicams rindā stāvēt jau ar uzvilktu sejas masku. Pircēju skaits veikalā tiek rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbiniekiem iepirkuma ratiņus pie ieejas nododot katra nākamā pircēja rokās. Un tāpat nedrīkstam aizmirst, ka veikals Rīgā, Brīvības gatvē 254 ir vienīgais Lidl veikals, kurš pašlaik  strādā zaļajā režīmā.

loading...