Vangas nepatīkami baisais pareģojums iedzīvotajiem par 2022. gadu! “Mainīsies, ko pat iedomāties nespējam!”

Tie, kas ir redzējuši un dzirdējuši dažādus Babas Vangas prognozes un pareģojumus, zina, ka daudzas prognozes ir daudz precīzākas, nekā jūs domājat, taču šoreiz runa un stāsts ir par 2022. gadu, un viņas prognozes ir diezgan biedējošas, kā arī nepatīkamas. Neskatoties uz to, Babas pareģojums joprojām ir teju jau klāt, jo 2022. gads ir tepat aiz stūra. Lai gan daudzi cilvēki to var uzskatīt par tīru muļķību, daudzi no Vangas pareģojumis ir piepildījušies, tāpēc tajos kaut nedaudz vajadzētu ieklausīties.

Vanga sacīja, ka viena no nākamā gada lielākajām problēmām ir tā, ka 2022. gadā cilvēki kļūs bagāti, bet viņu rokās nebūs īstas naudas. Tomēr daudzi cilvēki var interpretēt šo bulgāru gaišredzības prognozi ļoti dažādi, ar vairākām nozīmēm. Taču daudzi mēdz domāt, ka milzīgais naudas pieaugums nozīmē būtisku kriptovalūtu vērtības pieaugumu. Citi uzskata, ka tas ir saistīts ne tikai ar kriptovalūtu maciņu pieaugumu, bet arī ar straujo globālās skaidrās naudas kritumu lietošanas ziņā.

Taču pasaulslavenā Ezotēriķe Renata Bergena galīgajai prognozei nepiekrīt. Viņa pilnībā tic, ka skaidrās naudas statuss pasaulē būtībā paliks nemainīgs: “Diemžēl 2022. gadā pārsteidzošas bagātības nebūs. Un izvairieties no skaidras naudas. Maldināšana un negodīgums, finanšu krīze padara visas pasaules finansiālo situāciju vēl sliktāku. Ja par piemēru ņemam Apvienoto Karalisti, skaidrā nauda pamazām pazūd, un ir lielas piekāpšanās banku kartēm un dažādiem elektroniskajiem makiem, ko cilvēki ļoti labprāt arī izmanto.

Tāpat Londonā ir publiskas vietas, kas atsakās pieņemt skaidru naudu. Pētījuma ziņojumā teikts, ka līdz 2016. gadam Anglijā skaidrā nauda bija populārākais maksāšanas veids, bet tagad valdība digitālo valūtu uzskata par līdzvērtīgu maksāšanas veidu. Krievijā par digitālo rubļu izmantošanu ir domāts arī 2019. gadā, taču arguments par skaidru naudu nav pilnībā atmests. Krievijas Federācija drīz kļuva par Eiropas lielāko tiešsaistes darījumu tirgu, kur 70% iedzīvotāju lielajās pilsētās dod priekšroku kredītkartēm un citiem bezskaidras naudas maksājumiem.

Savukārt 2020. gadā notika ļoti strauja skaidras naudas aizplūšana no bankām : Vīrusa pandēmijas laikā Krievijas iedzīvotāji un uzņēmumi sāka iztukšot savas bankas kontus un noguldījumus. Tomēr 2021. gadā bezskaidras naudas maksājumi atkal pārspēja skaidru naudu. Līdz 2022. gadam paziņots, ka plānots izstrādāt tiesību aktus digitālā rubļa ieviešanai.

Avots

loading...