Šī senā tautas recepte burtiski izglābts Jūsu slikto redzi! To varēsiet atjaunot vien pāris nedēļās!

Lielākajai pasaules iedzīvotāju ir problēmas ar redzi. Taču redzes uzlabošana ir dārga un ilgs process, taču mūsdienās ir iespējams izmantot senas tautu receptes ar kuru palīdzību var ne tikai atjaunot bojātu redzi, bet arī atjaunot radzeni un pasargāt acis no dažādiem iekaisumiem. Šajā receptē ir vesela kaudze ar vitamīniem un to pastāvīga lietošana nodrošinās iespaidīgu rezultātu.

Visa pamatā ir alveja un tās galvenais ekstrakts un no tā izrietošā alveja sula. Šo līdzekli ir ieteicams lietot sliktas redzes gadījumā, kā arī kataraktas slimības ārstēšanās un acu sāpju noņemšanai.

Nepieciešamās Sastāvdaļas :
300 – 400 grami medus
3 paliela izmēra citroni
500 grami valriekstu (jābūt sasmalcinātiem)
100 mililitri alvejas sulas
Blenderis

Pagatavošana
Vispirms ir jāpaņem citroni un jāizspiež no tiem visa iespējamā sula un jāielej atsevišķā bļodiņā.
Pēc tam jāpaņem visas parējās sastāvdaļas un jāieliek tās blenderī. Kad viss ir izblenderēts, pielejiet klāt izspiestā citrona sulu.

Lietošana :
Šis līdzeklis jālieto katru dienu pa trijām reizēm, pirms katras ēdienreizes. Ieteicams 20 – 30 minūtes pirms ēšanas. Esošais līdzeklis jālieto 8 – 12 nedēļas, pēc šī perioda jutīsiet, ka Jūsu redze ir manāmi uzlabojusies, pilnīgai pārliecībai varat doties pie acu ārsta un pārbaudīties, vai tiešām redze ir uzlabojusies. Viens maisījums  ir derīgs 10 dienas un tas jātur tikai un vienīgi ledusskapī. Kad 10 dienas pagājušas un maisījums vēl nav izlietots – jātaisa jauns.  Lai veicas redzes uzlabošanā 🙂

loading...