Sieviete ļoti savlaicīgi Brīdina visus iedzīvotājus par ļoti nepatīkamu pirkumu visiem zināmajā LIDL veikalā

Būtu patiešām muļķīgi prasīt par to, kurš gan nezina slavenos LIDL veikalus. LIDL nesen ienāca katrā pilsētā; tomēr tie nes līdzi arī dažus nepatīkamus aspektus. Mums jārunā par īpaši nepatīkamu situāciju, kas notika burtiski vēl tikko; bet vai šīs problēmas novēršana radīs pietiekami daudz atšķirību? Neskatoties uz to, sieviete par objekta atrašanu paziņoja laikus un izteica publisku brīdinājumu par konkrēta tipa preci šajā veikalā. Tieši tas ir iemesls kādēļ sieviete vēlējās paziņot to citiem un ar to visu iesaistījās arī BezTabu komanda.

LIDL pašlaik ir gandrīz katrā pilsētā, taču to klātbūtne rada problēmas. Pirms neseno veikalu atvēršanas parādījās nepatīkami aspekti, piemēram, šoreiz runa iet tieši par šīs sievietes sūdzību par konkrētu preci, kuru viņa nopirkta un atnākot mājās bija vienkārši vaļā mute. Kā gan tas varēja notikt? Diemžēl, pēc visa incidenta sieviete vērsās pie BezTabu un izteicās, ka vienkārši jūtas apkrāpta. Laiks aplūkot visu radušos situāciju un kas tieši notika.

Lukturim nav nepieciešamās baterijas un lādētājs. Benita iegādājās 14 eiro vērtu lukturi, kurai bija nepieciešams akumulators un vēl pats lādētājs, vai spējat iedomāties? Kad viņa to atveda mājās, viņas ģimene saprata, ka bez akumulatora tas ir bezjēdzīgi. Tajā pašā dienā viņi atgriezās Lidl un tika informēti, ka veikalā akumulatorus nevar iegādāties. Šis neapmierinošais fakts izrādījās tikai Benitas nepatikšanas sākums.

Darbinieki  lika meklēt internetā visu nepieciešamo. Viņi arī atteicās veikt jebkādus pasūtījumus pensionāriem. Taču Benita pat no sevis piedāvāja veikt samaksu par  pasūtījumu, lai varētu pasūtīt viņiem nepieciešamo akumulatoru šajā veikalā. Viņai vajadzēja akumulatoru. Ģimene nolēma apmeklēt citus veikalus pēc konsultēšanās ar Benitu un viņas vīru. Taču nevienā citā veikalā viņi nevarēja iegādāties lukturīšus, jo tie tika iegādāti lielveikalā “Lidl”.

Trūkstošās sastāvdaļas ir norādītas treknrakstā dzeltenā krāsā, lai nodrošinātu caurspīdīgumu un pilnīgumu. Izrādās, ka preču piedāvājumi mainās divas reizes nedēļā un pastāv iespēja, ka tieši tajā brīdī akumulatori nemaz nepārdevās. Tagad atkal gaidīt nezin kādu nedēļu līdz parādīsies akumulatori?

Lidl pārstāve skaidroja, ka klāsts tik tiešām ir liels un ir preces, kurām akumulatori nav iekšā. Var attiecīgi gadīties, ka pašu iekārtu var nopirkt, bet akumulatori ir cita nedēļā. Tas viss attiecīgi ir rakstīts uz katra iepakojuma.

Kā Jūs vērtējat šādu radušos situāciju? Vai tiešām nav nedaudz dīvaini, ka uzreiz nevar iegādāties visu priekš konkrētās preces?

loading...