Cilvēki sašutuši! Pēc 23 nostrādātiem gadiem, atvadās LNT diktors Andris Auzāns!

Andris Auzāns, kurš ir LNT diktors un nostradājis veselus 23 gadus, ir paziņojis ardievas visiem kanāla skatītajiem, piebilstot, ka viņš šajā ēterā bija redzams vien pēdējo reizi. Kā jau līdz šim zināms, tad ar milzīgās kopmānijas “All Media Baltics” lielo reorganizāciju, no LNT ziņu dienesta tiek atlaisti vairāki cilvēki. Tomēr interesanti, ka tikmēr notiekošajā labpratīgi aiziet darbinieki arī no TV3 Ziņu dienesta.

Lai arī cik vecs Tu nebūtu, tomēr kādreiz noteikti būsiet redzējuši Andra Auzāna seju, viņš tomēr ir nostradāji vairāk kā divu gadu desmitus, vai tas nav pietiekami daudz? Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPL) pagaidām nav paziņojusi, cik ilgā laikā varētu izlemt par jaunas apraides atļauju izsniegšanu pašai “All Media Baltics” kompānijai.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ļoti strikti izvērtēs mediju grupas “All Media Baltics” lūgumu izsniegt kompānijai jaunas apraides atļauju, tomēr pagaidām vispār netiek prognozēts, cik ilgā laikā šis lēmums varētu tikt pieņemts, tā intervijā Latvijas Radio pauda padomes NEPL padomes galvenais priekšsēdētājas vietnieks Ivars Āboliņš.

Tomēr kādi ir iemesli Andra Auzāna aiziešanai, vai varbūt viss tiek noklusēts un viņš vienkārši ir ticis atlaists? Tas vēl nav zināms, tomēr patreizējā informācija liecina, ka viņš visticamāk ir aizgājis pats, tomēr kāpēc un kas tam visam sekos?

LASI VĒL : Latvijas iedzīvotājus brīdina par jaunu krāpniecības shēmu – No konta pazūda liela nauda!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...