Tikai Ar Vienu Sastāvdaļu Attīriet Ķermeni No Toksīniem, Parazītiem Un Sēnītēm. Vai Jūs Zinājāt, Ka Jūsu Vēderā, Var Uzkrāties Aptuveni 15 Kg Toksīnu

Kāda ir pirmā lieta, ko jūs domājat, kad pamostaties? Vai dzert ūdeni, kafiju vai vienkārši ieturēt brokastis? Protams, šī kafija ir vissliktākais risinājums, un, papildus tasi silta ūdens ar dažiem pilieniem citrona sulas, ir vēl viens spēcīgs maisījums, kas palīdzēs attīrīties no toksīniem, parazītiem un sēnītēm, kas atrodas organismā.

Caur cilvēka organismu 70 gadu laikā iziet vairāk nekā 100 tonnas pārtikas un 40 000 litru šķidruma, un vēdera dobumā uzkrājas apmēram 15 kg toksīnu!

Šie toksīni var izraisīt daudzas nopietnas slimības, kā arī daudzas neērtības, piemēram, aizcietējumu, vielmaiņas traucējumi, nieru darbības traucējumi, aknuun zarnu problēmas.

Tādēļ ieteicams regulāri lietot linšķiedras, fantastisku pārtiku, kurai ir neticami labvēlīga ietekme uz cilvēka ķermeni. Linu sēklas izšķīst asinīs, novērš asins recekļu veidošanos un novērš nierakmeņu un žultspūšļa parādīšanos. Pētījumi un klīniskā pieredze liecina, ka regulārs linšķiedras patēriņš, novērš un izārstē krūts, prostatas, resnās zarnas, plaušu vēzi, pazemina holesterīna līmeni asinīs un stiprina sirds muskuļus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...