Pavisam Lieliskas ziņas visiem iedzīvotājiem! Jau drīz konkrēta daļa iedzīvotāju varētu saņemt 200 Eiro!

Grūti pat aptvert, ka šobrīd pasaule ir nonākusi tik ļoti smagā situācijā, no kuras tikt ārā ir teju vai neiespējami dažu indivīdu dēļ, kas sabojājuši dzīvi simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē. Saprotams, ka šī brīža situācija nav viegla pilnīgi nevienam, taču skaidrs arī tas, ka šai lielākajai daļai iedzīvotāju ir vajadzīgs ļoti ātrs un steidzams atbalsts, lai varētu tikai spēt savilkt kopā galus un nepadoties, jo kā izrādās situācija ir tik tiešām ļoti smaga un nekas nav tik vienkārši kā brīžiem par to mēdz runāt. Attiecīgi šo iemeslu dēļ ir tikuši izveidoti jau vairāki atbalsta pasākumi, lai varētu palīdzēt cilvēkiem ar lielu atdevi. Pie tam, ja iepriekšējie pabalsti bija tīri elektrības cenu kompensēšanai, tad tagad tas būs uz pavisam citu pusi.

Tas ir tieši tāpēc, ka šis periods ir saistīts ar milzīgi augstu inflācijas pieaugumu, kas joprojām turpinās un izskatās, ka arī turpināsies vēl ļoti ilgu laiku. Dārgāks paliek pilnīgi viss, taču īpaši degviela un ēdiens, kā arī viss, kas ar to saistīts. Skaidrojuma pamatā ir vienkāršība par to, ka degviela paliek dārgāka, automātiski paliek dārgāks viss pārējais, jo visu preču eksports un imports paliek krietni dārgāks, jo loģistika sāk izmaksāt krietni vairāk, un šoreiz tas nav mazliet, bet gan kritiski augstu. Skumjākais ir tikai priekšā un laiks palūkoties, kas patiesībā aiz tā visa slēpjas!

Šobrīd paaugstinoties milzu cenām, tās diemžēl turpinās celties un šobrīd atbilstoši jaunajiem noteikumiem, būs pilnīgi jaunas izmaiņas arī pensionāriem, kur daudziem šis pensijas apmērs nemaz nepārsniedz minimālo slieksni. Tieši šī iemesla dēļ pensionāri varētu beidzot saņemt 200 Eiro pabalstu. Eglītis jau norādīja, ka Ministrija ir nodrošinājusi partneriem vairākus mehānismus, pēc kuriem tie tiks virzīti tālāk, lai nodrošinātu pensionārus ar to, kas nepieciešams.

Attiecīgi šī iemesla pēc, viņš arī ļoti skaidri izteicās, ka pensionāriem, kuriem patreizējais pensijas apmērs nemaz nepārsniedz maznodrošināto mājsaimniecības sliekšņa atzīmi, ministrija piešķirs 200 Eiro atbalstu, tomēr tas vēl nav noteicošais gala kritērijs.

Līdz ar to mājsaimniecībām ar salīdzinoši zemiem ienākumiem konkrētajos apstākļos būs arī naudas tipa atbalsts. Pirmajai personai mājsaimniecībā šī summa nevarēs pārsniegt 436 Eiro, bet pārējām personām mājsaimniecībām nedrīkstēs pārsniegt 305 Eiro atzīmi un tas ir ļoti svarīgi, lai atbilstu kritērijiem un varētu saņemt šo pabalstiņu!

loading...