Anastasijas Zavorotņukas ģimene pirmo reizi atklāti ir paziņojuši, kas noticis ar aktrisi

Slavenās krievu aktrises Anastasijas Zavorotnukas radinieki beidzot sniedza svarīgu paziņojumu par viņas esošo stāvokli un situāciju. Ģimene nolēma, ka vairs nevēlas klusēt, bet gan atklāt patiesās detaļas par to, kas ar viņu notika un kā viņa jutās. Iepriekš arī tika paziņots, ka, tā kā Krievijas medijiem bija izdevies Anastasijai piedēvēt vissliktāko, ģimene bija pamatīgi iejaukusies. Tas ir izraisījis lielu sašutumu ne tikai Krievijā, bet arī citur pasaulē, jo to darīt ir absolūti neētiski. Tāpēc iejaucās pati ģimene.

Viņi sniedza jaunāko informāciju, ka Anastasija cīnās un pašlaik veic jaunu ārstēšanas plānu, taču drošības apsvērumu dēļ nav paziņots, kurā medicīnas iestādē viņa atrodas. Tas tiek darīts, lai aizsargātu Anastasijas mieru un ļautu viņai saņemt atbilstošu ārstēšanu un pilnībā atteikties izmantot jebkāda veida plašsaziņas līdzekļus. Tomēr, kā mēs visi zinām, tas vēl nav viss!

Ģimenes Instagram izveidotais oficiālais profils parāda, ka tiek izplatītas viltus ziņas par Anastasijas slimību. Tāpēc ģimene pieliek visas pūles, lai mainītu status quo un atklātu Anastasijas reālo dzīves situāicju.

Viena no vissvarīgākajām ziņojumā minētajām lietām ir tā, ka aktrise nekad nav bijusi komā un konkrēta ziņa esot vienkārši izdomāta no zila gaisa. Viņa nekad nav bijusi pislēgta ar elpošanas sistēmu vai cita tāda tipa ierīci. Viņa arī nav paralizēta, kā arī nav muskuļu distrofija. Līdz ar to, tas viss bija tikai izdomājums.

Ģimene privātā Instagram kontā teica, ka tas viss ir fiktīvs, taču nav skaidrs, kāpēc kādam tas būtu jādara. Ģimene pilnībā palīdzēja Anastasijai un smagi strādāja, lai tiktu galā ar informācijas izplatīšanu.

Ģimene ir uzdevusi un lūgusi ievērot aktrises privātumu un pārtraukt spekulēt par viņas traumu, nezinot detaļas. Pašlaik viņa ārstējas un cer, ka varētu beidzot atgūties no visām mokām, kurām gājusi cauri, tomēr arī pašlaik viss neizskatās tik vienkārši, kā varētu domāt. Atliek tikai palūgties un cerēt, ka viņai viss būs labi.

loading...