Noticis milzīgs tracis ar Artusa Kaimiņa “Suņa Būdu.” Tiek paziņotas vairākas lietas

Nesmukums politiķa, partijas „KPL LV” līdera lauciņā. Izrādās, Artuss neesot samaksājis algu savai darbiniecei, kuru nolīdzis pildīt redaktores pienākumus viņam piederošā SIA „Suņu būda” interneta portālā „ritakafija.lv”. Sieviete, kuras vārds pagaidām tiek turēts noslēpumā, piekritusi Kaimiņa piedāvājumam kļūt par portāla redaktori, jo bijusi bez darba.

Politiķis viņai apsolījis mēnesī maksāt 500 eiro pēc nodokļu nomaksas. Nostrādājusi mēnesi, sieviete gaidīja algu, bet tā arī nesagaidīja. Artuss solījās samaksāt, bet nauda kontā neparādījās arī vēlāk.

Kopumā sieviete esot uzrakstījusi 280 rakstus, bieži vien strādājusi pa naktīm un izdarījusi vairāk, nekā sākumā bija domāts.

Kaimiņa firmas pilnvarotais pārstāvis Krists Bergans-Berģis visu esot noliedzis, sakot, ka sieviete esot paņemt darbā uz pārbaudes laiku, bet nebijusi gan laba darbiniece. Tas nav pat iespējams, jo sievietei ir atbilstoša izglītība un darba pieredze mediju jomā. Patiesībā sieviete tikusi nodarbināta nelegāli, Artuss nesamaksājis ne viņai algu, ne nodokļus valstij.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...