“AirBaltic” izsludina vēl vairākas brīvas darba vakances darbiniekiem! Alga sākot no 3021 Eiro mēnesī!

Ja iepriekš runa gāja par konkrēta tipa darba vakanci, tad šobrīd viss ir vēl savādāk un pieejamas vairākas vakances ar tiešam patīkamu algas lielumu. Protams, ka daudzi prasīs, kas tad šeit īsti jādara un vai atkal vajadzīga super augsta izglītības kvalifikācija? Laiks paskatīties kā tad īsti šeit ir un kuri tad īstenībā beigās šeit var pieteikties uz tik ļoti svarīgo darba vakanci. Laiks to visu aplūkot jau krietni smalkākā līmenī, lai parādītu cilvēkiem, kādas ir jaunās darba iespējas.

Šajā saistībā Satiksmes Ministrija ir izsludinājusi konkursu uz Latvijas nacionālās lidsabiedrības AirBaltic trīs padomes locekļu amatiem, tajā starpā vismaz diviem no konkrētajiem padomes locekļiem noteikti ir jāatbilst neatkarīga padomes locekļa konkrētajām prasībām. Tā liecina paziņojums, kas ticis ievietots ministrijas mājaslapā. Jāņem vērā, ka nosaukums, protams, pats pat sevi liek saprast, kas tas ir, taču ne viss ir tik sarežģīti, kā sākotnēji izklausās. Laiks aplūkot, kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai varētu pieteikties šāda tipa vakancei.

Jāsāk ar to, ka pieteikšanās ir gaidāma līdz pat 13. martam. Mēneša Bruto darba algas tieši padomes priekšsēdētājam ir paredzēta līd pat 3357 Eiro, savukārt padomes locekļiem 3021 Eiro mēneša griezumā.  AirBaltic nepieciešami trīs valdes locekļi. Korporatīvās pārvaldības nodaļa pārrauga uzņēmuma, komandas un ieinteresēto personu vadības pienākumus. Turklāt tā risina finanšu jautājumus, auditu, riska pārvaldību un iekšējo kontroli. AirBaltic nodarbojas arī ar aviācijas un stratēģijas izstrādi un ieviešanu.

Lai kļūtu par uzņēmuma padomes locekli, kandidātam ir jābūt trīs gadu pieredzei maza vai vidēja kapitālsabiedrības valdes vai padomes locekļa amatā. Viņiem jābūt vismaz trīs gadu pieredzei, strādājot vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē. Kandidātiem jābūt arī pieredzei darbā ar gaisa transportu, bet priekšrocību izpratnē biržā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par Korporatīvās pārvaldības padomes locekļiem, ir nepieciešama vismaz 3 gadu darba pieredze saistītā jomā. Tas ietver komandu vadīšanu, uzņēmumu un komandu pārvaldību un ieinteresēto pušu lomas izpratni. Viņiem arī jāparāda kompetence vairākās citās svarīgās jomās.

Padomes loceklim jābūt trīs gadu darba pieredzei finanšu vadībā, investīciju piesaistē un vadībā, valsts atbalsta regulēšanā, risku vadībā, iekšējās kontroles sistēmā un iekšējā auditā. Turklāt viņiem ir jābūt kompetencēm revīzijas, riska pārvaldības un finanšu jautājumos.

Padomes loceklim ir nepieciešama vismaz trīs gadu pieredze darbā ar gaisa transportu saistītos jautājumos, lai viņš varētu ieņemt kādus amatus padomē. Viņiem arī jāuzrauga uzņēmuma stratēģijas īstenošana.

Otrajā un pēdējā vērtēšanas kārtā pretendentiem jāsniedz 5 gadu vīzija par lielākajām prioritātēm un priekšlikumi to īstenošanai. Tas viņiem liek definēt galvenos airBaltic nākotnes izaicinājumus, kas sniegs momentuzņēmumu par aviokompānijas svarīgākajām idejām.

Pretendenti saņem trešo vērtēšanas kārtu par viņu organizatoriskajām spējām, plānošanu, pārmaiņu vadību, attīstības orientāciju, stratēģisko redzējumu, lēmumu pieņemšanu un atbildību.

loading...