Autovadītāj uzmanies! Eksperti atklāj, kā daudzviet tiek burtiski čakarēti cilvēki! Bākā ielej 60, bet iekšā tikai 55 litri

Vai Tev kādreiz ir gadījies, ka bākā iepildi 60 litrus, bet iekšā bākā realitātē ir mazāk par šiem 60? Lielākā daļa teiks, kā gan to var pārbaudīt… Atliek ņemt speciālās tvertnes un mērinstrumentus, lai varētu precīzi pārbaudīt vai neesat ticis piečakarēts. Pie tam ir jāņem vērā, ka pirms laika ar šādu sūdzību bija vērsušies vairāki cilvēki slavenajā BezTabu raidījumā. Beigās viss noslēdzās ar to, ka tika apgalvots, ka pie vainas esot kannas, kuras itkā neesot bijušas precīzas, tomēr vai tiešām bija?

Atliek ņemt vērā to, ka jebkurā benzīntankā ir obligāti jābūt mērcilindra traukiem, kur var pecīzi pārbaudīt cik degvielas tu ielej, tādejādi nodrošinot precīzu un atklātu politiku. Tomēr, kad tika uzņemts BezTabu sižets, tika atklāts ka vairākās stacijās obligāto mērcilindru nemaz nebija, kas liek uzdot ļoti daudz jautājumu. Vai tiešām viss ir tik tīrs?

Pēc esošā BezTabu sižeta tika paziņots, ka Latvijas uzspildes stacijas strādājot pēc labākās sirdsapziņas un nekādu pārkāpumi netika konstatēti, kā tikai nesakritības mērkannās, kuras tika atzītas kā nepareizas. Un tas liek uzdot jautājumu par to, vai tiešām viss slēpjas nepareizu kannu izmēros?

Zemāk ir pievienots video, kurā ir redzams līdzīgs gadījums kā tas notiek. Tajā tiek skaidrots kā viss notiek. Un tas atkal liek uzdot jautājumu, vai viss notiek un strādā pēc labākajiem nodomiem?

Video :

loading...