Super Gadžeti

Super-Gadzeti-2Uzvāri kafiju brauciena laikā! Kafijas mīļotājus, kuri daudz laika pavada automašīnā, gaida patīkams jaunums. Franču uzņēmums Handpresoo ir izstrādājis nelielu espreso automātu, kas uzvāra garšīgu kafiju tieši automašīnā.

Super-Gadzeti-3Automāts ir puslitra pudeles lielumā un sver 880 gramu. Lai tajā pagatavo kafiju, jāielej 530 mililitri ūdens, jāievieto īpašs kafijas maisiņš un pati ierīce atuomašīnā jāpieslēdz piec cigarešu piesmēķētāja. Tā nodrošinātais 12 voltu spriegums ļauj sakarstēt ūdeni un 16 bāruspiedienā izvadīt tvaiku caur kafiju.

 

Super-Gadzeti-4Piekabe palīdz uzbraukt kalnā. Ridekick ir maza un eleganta velosipēda piekabe, kas aprīkota ar samērā jaudīgu elektromotoru un ko iedarbina ar rokturi pie velosipēda stūres. 20 kilometru garumā tā nodrošina 30 km/h lielu ātrumu.

Super-Gadzeti-5Piekabē pietiek vietas arī bagāžai – tajā var sakraut, piemēram, ēdienus un dzērienu piknikam. Ridekick akumulatora uzlāde ilgst 4-6 stundas, un piekabi var piestirpināt divritenim 15 sekunžu laikā.

Super-Gadzeti-6Mobilais telefons nolasa kredītkarti. Tiešsaistes maksājumu nodrošinātājs PayPal piedāvā jaunu veidu, kā norēķināties ar kredītkarti. Viedtelefoniem paredzētais karšu lasītājs Here ļauj pārskaitīt naudu no kredītkartes uz PayPal kontu.

Super-Gadzeti-7Tā ir alternatīva skaidrai naudai, pērkot un pārdodot lietotas preces vai veicot citus privātus pārskaitījumus.

Super-Gadzeti-9Trīs elektroniskās ierīces vienā. Uzņēmums ASUS ieviesis tirdzniecības hibrīdierīci PadFone kurā apvienots viedtelefons, planšetdators un portatīvais dators. Hibrīda smadzenes atrodas ar jaudīgu procesoru un ietilpīgu atmiņu aprīkotajā viedtelefonā, kas darbojas ar Android operētajsistēmu.

Vajadzības gadījumā telefonu iespējams ievietot komplektā ietlpstošās planšetes aizmugurē, un tad ierīce kļūst par planšetdatoru ar lielāku ekrānu un jaudīgāku akumulatoru. Datorā var piekļūt visiem tālrunī saglabātajiem datiem – kontaktiem, dokumentiem un attēliem. Savukārt planšete iestiprināma klaviatūrā, kam arī savs akumulators. Tas padara PadFone par klēpjdatoru ar karšu lasītāju un USB.

loading...